Shroud Fortnite nişan alma desteği hakkında önerilerde bulundu

tarafından
46

Shroud Fortnite nişan alma desteği hakkında önerilerde bulundu

Ninja’nın başlattığı müzakereye katılan Shroud Fortnite nişan alma takviyeyi hakkındaki fikir ve çözüm tekliflerini takipçileri ile paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde Ninja‘nın vakaya dahil olması ile beraber Fortnite oyuncu topluluğunun hakkında en çok tartıştığı mevzulardan biri olan nişan alma takviyeyi gündeme oturmuştu. Michael ‘Shroud’ Grzesiek‘de mevzu hakkında Epic Games cephesine bazı tekliflerde bulundu.

Canlı yayın esnasında ”nişan alma takviyeyi ile alakalı sualin ne olduğu gerçekten kolay. Para için rekabet eden her oyuncu şikayet etme hakkına sahiptir. Tamamen çılgın olma hakkına sahipler” biçiminde konuşan Shroud profesyonel arenada da mevzunun oldukça kavgalı olduğunu dile getirdi.

”Hakimiyetçi, fare ve klavyenin kendilerine has avantajları var. Rekabetin tüm noktası adaletli bir oyun. Rekabetçi tamlık. İkisinin de artıları ve eksileri var, aynı civarda olmamalılar” ifadelerini kullanan yayıncı oyunu PC platformunda hakimiyetçi ile oynayanlar ve klavye ile mouse kullananların değişik kulvarlarda müsabakasını öneriyor. Epic Games oyunu PC platformunda hakimiyetçi ile oynayanların faydalandığı nişan alma takviyesini son yamada dengelemiş olsa da bu hala yeterli olmamış gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 için Büro binasının nasıl görüneceği sızdırıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.