Shadow Warrior 3 Oynanış Fragmanı Paylaşıldı!

tarafından
41
Shadow Warrior 3 Oynanış Fragmanı Paylaşıldı!

Shadow Warrior 3 oynanış fragmanı ana kişilik Lo Wang’in dayanakçısını da tanıtıyor


1990’ların ikinci yarısında Duke Nukem 3D oynamış herkes 3D Realms’in değişik oyunu olan Shadow Warrior’ı hatırlayacaktar. Son derece edepsiz uzak doğulu kavga et ustasu Lo Wang’in kanlı serüvenlerini mevzu alan bu oyun yarıyılı için hem çok geyik hem de çok cümbüşlüydü. Günümüzde bu dostun mizah kavrayışı artık çok da güzel gelmese dahi oyunun cümbüş etkeni kalıcı bir özellik. Devolver Digital oyunun haklarını edindikten sonra seriyi 2013 senesinde tekerrür canlandırdı. Kavga Et sisteminin ve aksiyonun yarıyıla uygun hale getirilmesi ile de çok cümbüşlü bir oyun çıktı ortaya. Shadow Warrior 2 ise aynı manayı devam ettirmek dışında bir de multiplayer modu ilave etti. Roguelike gibi çalışan bu mod ise oyunun ömrünü uzattı. Şimdi ise yeniden Devolver’ın dağıtımcısı olduğu ve Flying Wild hog’un yaptığı üçüncü oyun çıkıyor. Anons ile birlikte de Shadow Warrior 3 oynanış fragmanı paylaşıldı.

Shadow Warrior 3 oynanış fragmanından kavradığımız kadarıyla oyuna natürel olarak yeni düşmanlar ilave ediliyor. Ancak ana öykü hakkında çok bir bilgi yok. Ağırlık verilen şey grafikler ve oynanışın nasıl gözüktüğü. Yeniden hareketli ve kanlı bir oyun geliyor. Bu oyunda dikkat sürükleyen en büyük değişiklik ise Lo Wang’in destekçisinin kimliği. Lo Wang’e bu serüvende Orochi Zilla eşlik edecek. Orochi Zilla oyunun 2013 reboot versiyonundaki baş düşman idi. Neden böyle bir zinde içerisine girdikleri çok net değil. Steam sayfasında yapılan kısa söyleme ise bu ikilinin yanlışlıkla mapusundan çıkardıkları kadim bir ejderha’yı tutmaya çalışacağını belirtiyor. Azıcık uzak doğu ezgileri, azıcık kara sihir ve bolca aksiyon ile üçüncü oyunun hayal kırıklığına uğratmayacağını umuyoruz.

Shadow Warrior 3 oynanış fragmanı şimdilik bize yönet etmeli. Oyunun çıkmasına daha çok var. 2021 seneyi içerisinde gözükse de net bir tarih verilmedi. Bu sırada Shadow Warrior ve Shadow Warrior 2 oynamak isteyenler her ikisini Steam’de %75 indirimle alabilirler. Şu anda her birinin maliyeti 14,75 TL. Ancak süratli olmak gerekli zira bu indirim 14 Temmuz’da bitiyor.


Bir önceki yazımız olan Far Cry 6 Çıkış Tarihi Beklediğinizden Yakın! başlıklı makalemizde assasin's creed, assasin's creed valhalla ve Far Cry hakkında bilgiler verilmektedir.