Sennheiser 373D Oyuncu Kulaklığı

tarafından
417
Sennheiser 373D Oyuncu Kulaklığı

Oyunlar için kulaklıklar, olmazsa olmaz ekipmanlar arasında yer alıyor. Özellikle FPS tarzı oyunlarda kulaklıkların önemi çok büyük. Bu yüzden sağlam ve kaliteli ekipman arayışında olanlar için Sennheiser 373D oyuncu kulaklığı pek çok oyun sever tarafından tavsiye ediliyor. Bu kulaklığın şu anki fiyatı 1350 lira. Oldukça pahalı olan oyuncu kulaklığı, beklentileri ne ölçüde karşılıyor hep birlikte görelim.

373D oyuncu kulaklığından bahsetmeden önce çok büyük bir kutusu olduğunu belirtmemiz gerek. Kutunun oldukça dayanıklı olduğunu da ifade etmek gerek. Kutunun içerisinde 373D oyuncu kulaklığı, 3,5mm mikro USB kablosu, garanti belgesi, kullanma kılavuzu yer alıyor.

Kulaklıkta ilk olarak tasarım dikkatimizi çekiyor. Son derece sade bir görüntüsü olduğunu ifade etmek gerek. Aynı zamanda oldukça hafif. Bu kulaklık hakkında yapabileceğimiz tek eleştiri ise esnek olmamasıdır. Boyutuna ve ağırlığına göre oldukça sabit olması sebebiyle belli bir süre sonra başınızı ağrıtabiliyor. Kaliteli kulak süngerlerine de sahip olsa yine de bu durum can sıkıcı olabiliyor. Kulaklıkta bulunan mikrofon ise oldukça uzun. Uzun olmasının bir avantajı ise ses kaybını önlemiş oluyor. Bir diğer açıdan baktığımız zamanda her türlü ses dalgası karşı tarafa çok kolay ulaşabildiği için karşı taraftaki kişiler bu durumdan rahatsız olabilir. Bu kulaklık, 7.1 ses desteğine sahip. Ses kalitesini mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Kısa süreli kullanımlar için tercih edilebilir.

Bir başka konu olan Hyperx Alloy Elite RGB İnceleme klavye incelemesi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hyperx Alloy Elite RGB İnceleme başlıklı makalemizde Hyperx Alloy Elite RGB ve oyuncu klavyesi hakkında bilgiler verilmektedir.