Second Extinction 28 Nisan’da Xbox Game Pass ve PC’de yayınlanacak

Second Extinction

Systematic Reaction‘ın co-op dinozor birinci şahıs nişancı oyunu olan Second Extinction duyuruldu. Oyun 28 Nisan tarihinde Xbox One, Xbox S / X ve PC’de yayınlanacak. GamePass‘iniz varsa, lansman gününde de alabilirsiniz. Microsoft bir kez daha oyun dünyasına oyun hizmetlerinin ne kadar harika olduğunu gösteriyor.

Dinozorların Dünya’da dolaştığı kıyamet sonrası çorak bir arazide geçen üç kişilik bir nişancı oyunudur. Sistematik tepki bize bir Microsoft hayranı olmanın avantajlarından bahsediyor.

Second Extinction Tanıtım Videosu

Xbox ve Microsoft Store oyuncuları, geçen sonbaharda ilk kez piyasaya sürülen Steam Erken Erişim’de Second Extinction’da şu anda mevcut olan tüm içeriğe tam erişime sahip olacak . O zamandan beri oyun, topluluk geri bildirimleri dikkatealındı tarafından yönlendirilen sık içerik güncellemeleri, yeni silahlar, zorluklar, dino mutasyonları, savaş çabası ortaya çıkma olayları, oyun geliştirmeleri ve daha fazlasını sunarak büyümeye devam etti.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası