Sea of Thieves Steam için Yakında Geliyor

tarafından
70
Sea of Thieves Steam için Yakında Geliyor

Microsoft’un sevilen çok oyunculu korsan oyunu Sea of Thieves, yakında Steam içerisinde de yayınlanmak için hazırlanıyor. Microsoft tarafından geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruya göre oyun, 3 Haziran tarihinde Steam üzerinden satın alınabilecek.

Sea of Thieves, çıkışının ardından 2 yıl geçmesine rağmen henüz popüler oyun platformlarında satılmıyor. Yalnızca Windows Store ve Xbox One üzerinden satın alabileceğimiz oyun, yakın tarihte Steam içinde de yayınlanacak.

Sea of Thieves Steam versiyonu, yurtdışında 39.99 dolar karşılığında satın alınabilecek. Ülkemizde ise henüz fiyatı belirlenmemiş iken, ortalama 100 TL civarında olacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca Sea of Thieves, çapraz platform desteği ile karşımıza çıkıyor. Yani siz oyunu bilgisayar üzerinden oynarken, karşınıza Xbox üzerinden oyunu oynayan birisi çıkabilir. Ayrıca oyuna Windows Store ya da Xbox One içerisinde sahipseniz ve Steam platformundan da oyunu oynamak istiyorsanız, oyunu tekrardan satın almanız gerekecek.

Oyunun Steam üzerinde çıkışı ile birlikte, şimdiye kadar aldığı tüm güncellemeler ve ek içerikler dahil olarak satışa sunulacak. Bu da geçtiğimiz Nisan ayında sunulan Ships of Fortune gibi ek paketleri de dahil anlamına geliyor.

İlk olarak Şubat 2018 döneminde piyasaya sürülen ve oldukça olumlu geri dönüşler almayı başaran Sea of Thieves, sonunda popüler oyun platformları içerisinde de yayınlanacak. Peki sen bu oyun hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Mafia 1 Remake Versiyonu, Mafia: Definitive Edition’ın Çıkış Tarihi Açıklandı başlıklı makalemizde mafia 1 remake çıkış tarihi, mafia 2 definitive edition ve mafia 2 remastered hakkında bilgiler verilmektedir.