Reklam

Reklam

The Sandbox

SandBox Alpha Sezon 3 Tarihi Açıklandı

Başarılı iki Alpha sezonunun tamamlanmasının ardından, önde gelen metaverse oyun platformu The Sandbox Alpha Sezon 3 ‘ün lansman tarihi olarak 24 Ağustos 2022’yi duyurdu.

Sandbox, ekibin 13 NFT koleksiyonundan avatarları başarısı sayesinde artık tamamen birlikte çalışabilir. Cool Cats, Clone X, World of Women, Moonbirds, Bored Ape Yacht Club, People of Crypto, Doggies koleksiyonlardan bazıları.

Kullanıcının dijital kimliği, Sandbox Alpha Sezon 3 ‘te oynanabilecek olan bu avatarlarla temsil edilecek. Alpha Sezon 3’ün 90’dan fazla oynanabilir deneyimi, on hafta boyunca açıklanacak.

Kullanıcılar hem tek kişilik hem de çok oyunculu maceralarla eğlenecekler. Snoop Dogg, The Walking Dead, Bored Ape Yacht Club (BAYC), World of Women ve diğerleri dahil olmak üzere marka ortaklarının yer alacağı 27 deneyim özellikle dikkate değer.

The Sandbox Game Maker Fund tarafından finanse edilen 20 deneyimin yanı sıra The Sandbox’tan 17 deneyim de mevcut olacak. Ek olarak, bu sezon 16 Game Jam deneyimi ve 12 adet kullanıcı tarafından oluşturulan içerik içerecek.

Sandbox, bu sezon Alpha Pass sahibi olmayanlar için ödüller ekledi. Bir kullanıcı, bu sezon boyunca belirli bir NFT’ye sahip olmaya devam ederse SAND jetonları alacak.

Ayrıca, bir seviye bittiğinde LAND sahipleri, Avatar sahipleri ve NFT koleksiyoncularının tümü SAND ödülleri alacak.

Bu yazımızı da inceleyin !

Puan tablosundaki en iyi katılımcılar Alpha Sezon 3 boyunca toplam 1,5 milyon SAND jetonu alacaklar. Ethos Puanları, sıralamaları (EP’ler) belirlemek için kullanılacaktır.

Kullanıcılar, görevleri tamamlamak için gereken süreyi hesaba katarak bitirme görevleri için EP’ler alacaklardır. Sonuç olarak, daha fazla görevi hızlı bir şekilde tamamlayanlar, puan tablosunda daha üst sıralarda yer alacak.

Tüm görevler yeniden yapılabildiği için puanınızı sürekli olarak yükseltebilirsiniz. SAND ödülleri en yüksek puan alan 5.000 kullanıcıya verilecektir.

Sezon sonunda, liderlik sıralamasında en üstte yer alan oyuncu 30.000 SAND alacak.

Zorlukları tamamlamak ve ödüller kazanmak için oyuncular, eşantiyonlara katılmak gibi oyun içi ve sosyal medya etkinliklerine de katılabilirler.

The Sandbox Alpha Sezon 3 ‘te, hile ile birlikte birden fazla hesabı önlemek için Müşterinizi Tanıyın (KYC) mekanizması tanıtılacak ve Sandbox, bu yöntemi kullanarak adil oyunu geliştirmek istiyor.

Kullanıcılar, hesapları doğrulanmadan da Alpha Sezon 3’e katılabilir, ancak çekilişlere katılmak ve Alpha Pass almaya hak kazanmak için KYC prosedürünü yapmaları gerekir.

Sandbox Alpha Sezon 3, 24 Ağustos 2022’den 2 Kasım 2022’ye kadar açık olacak. Çekiliş 4 Kasım’da yapılacak ve çekiliş sonucu ve ödül talebi 5 Kasım’da yapılacak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası