Sam Fisher Rainbow Six Siege’e Katılıyor

tarafından
7
Sam Fisher Rainbow Six Siege’e Katılıyor

Ubisoft’un köklü serilerinden biri olan Splinter Cell serisinden tanıdığımız Sam Fisher Rainbow Six’in yeni cerrahı olmaya hazırlanıyor.

Yeniden Ubisoft tarafından geliştirilen ve Rainbow Six Siege gibi bir Tom Clancy oyunu olan Splinter Cell oyun dünyasında isminden bir hayli laf ettiren bir seri. Hatta bir vakittir yeni bir oyununun duyurulması hakkında söylentiler ve istekler ağızlarda. Ubisoft oyuncuların isteklerini dolaylı olarak da olsa yerine getirmeye hazırlanıyor. Yeni bir Splinter Cell oyunu olmasa da oyuncular serinin baş kahramanı Sam Fisher, Zero ismi ile ile Rainbow Siege cerrahları arasında kendine yer bulacak.

Rainbow Six Siege’in yeni harekâtı olan “Operation Shadow Legacy” tanıtım videosu ile karşımıza çıkan Sam Fisher oyuna bu sezon ilave edilen tek şahsiyet olacak. Haziran ayında yaşanan sızıntılarla bu hadise hakkında söylentiler oluşmuş ancak kesin bir söyleme gelmemişti. Bütün olarak hayranların istedikleri bu olmasa da Sam Fisher’ı görmek için iyi bir fırsat olabilir.

Bir önceki yazımız olan Fall Guys Güncelleme Notları – Yeni Harita Yolda başlıklı makalemizde Fall Guys hakkında bilgiler verilmektedir.