Rust, Steam’in en çok satanlar listesinde Cyberpunk 2077’yi geçti

rust

Bir numarada yedi haftalık sürenin ardından, Cyberpunk 2077, Steam‘in en çok satanı olarak tahttan indirildi ve bu hafta Rust tarafından geride bırakıldı. Hayatta kalma oyunu geliştiricisi Facepunch Studios Şimdi Valve’nin deposunda en yüksek hasılat yapan oyun, lansman sonrasında yaklaşık yedi yıldır.

En son Steam en çok satanlar listesinde Cyberpunk 2077, birden üçe iki boşluk bıraktı ve son zamanlarda yükselişe geçen Rust, dördüncü sıradan en tepeye sıçradı. Bu çok da şaşırtıcı değil, Twitch’teki yeniden canlanma, Rust‘un hafta boyunca oyuncu sayısı rekorunu kırmasına yol açtı ve bu hafta sonu yine kırılan bir rekor. Bir yeni güncelleme daha fazla sunucu eklenen tüm taleplerine yetişmek için, ve bir veri yerine oyun alanını dengelemek için yapıldığını wipe teknoloji ağacı ilerleme sistemi Aralık ayında tanıtıldı.

Cyberpunk 2077

Görünüşe göre Sea of ​​Thieves , CD Projekt Red’in RPG oyununu geride bırakan kişi olabilirdi, korsan oyunu geçen hafta iki numaraydı ve kendi başına bir oyuncu sayısı rekoru kırdı. Yeterince tuhaf bir şekilde, bu bireysel kayıtlar, Steam‘in 25 milyon eşzamanlı kullanıcıyı yeni yılda çalması için geçtikten sonra zamanlanıyor insanlar bu Ocak ayında çok fazla oyun oynuyorlar.

İlk on’un geri kalanı çoğunlukla beklendiği gibi: Hades ve Counter-Strike: Global Offensive gibi Phasmophobia oyunları sıralamada yerini koruyor. Grand Theft Auto 5 ve Red Dead Redemption 2, en alttaki ikisini oluşturuyor, ilki her zamanki gibi bir satış fenomeni ve 2020 için İngiltere’nin genel video oyunları listesinde üçüncü sırada geliyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumları Göster (1)

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası