Rust Güncelleme : büyük görsel yükseltmesini içeriyor

Rust

Yeni bir ay bize yeni bir Rust güncelleme getiriyor ve bu özellikle güzel görünüyor. Rust güncelleme, oyunun şimdiye kadarki en büyük grafik yükseltmesini ve büyük bir hurdalık revizyonu, daha rahat çevre düzenlemesi ve her zamanki gibi bir dizi hata düzeltmesi de dahil olmak üzere birkaç önemli değişikliği içeriyor.

Geliştirici Facepunch, bir basın bülteninde Rust‘ın görsel güncellemesinin bugüne kadarki en büyüğü olduğunu söylüyor. “Bu, ekibin son birkaç yıldır yaptığı çalışmaların doruk noktası. Oyunun hissiyatını büyük ölçüde iyileştiriyor ve biz ona yeni bir görünüm kazandırdığını düşünüyoruz. ” Bu güncelleme ayrıca, alanlar arasında daha sorunsuz geçişler için anıtların prosedür dünyasında nasıl oluştuğunu da yeniliyor.

Anıtlar için daha geniş kapsamlı yeniden çalışmalara ek olarak, hurdalık tam bir elden geçirildi. Diğer şeylerin yanı sıra, araçları hurda için bir öğütücüye düşürmek için kullanabileceğiniz sürülebilir bir vinç aldı.

Bu güncelleme ayrıca, bitki örtüsünün yolunuza çıkmasını önlemek için, üzerlerine inşa ettiğinizde çalıların yok olmasını sağlayacak artık başka bir yerde yeniden doğacaklar. Bu ay yapılan diğer iyileştirmeler ve düzeltmeler arasında takılı hareketler, oyuncu isabet kutusu hatalarının düzeltilmesi ve diğerlerinin yanı sıra haberler menüsü güncellemeleri yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası