Runeyana Oyun İncelemesi

Runeyana Oyun İncelemesi

Runeyana oyunun incelemesini yaparken bu oyunu daha önce oynayanlardan esinlenip bir şeyler yazalım istedik. İlk olarak oyun başkaları tarafından oynandığında çok fazla bir anlam ifade etmediği belirtiliyor. Oyunda karakter seçimi esnasında kadın kahraman sunuluyor. Kadın kahraman düşünülmüş olmasının nedeni sanıyorum ki kadının az giyinmiş olmasından dolayı dikkat çekebilmesinden kaynaklı. Oyun firması yaptığı açıklamada bir de erkek kahramanı süreceklerini belirtmişti, ancak bu konuda halen de bir değişimin olmadığını belirtebiliriz.

Oyunun Genel Hikayesi

Oyunun genel hikâyesine baktığımızda çok fazla tartışılacak bir uyanı yok. yani oyuna girdiğinizde yarı çıplak bir kadın kahraman tüm yaratıkları öldürmeye çalışıyor. Oyun her ne kadar iyi olsa da 4K çalıştırmakta zorlanıyor. Bunun için yapmanız gereken bazı değişimler var.

Oyunda size verilen görevleri ya da ekranda çıkan yazıları okumak için ya gözlerinizin çok iyi olması gerekiyor ya da iyi bir büyütece sahip olmanız gerekiyor.

Oyunun FPS hızında birtakım sorunlar yaşanabiliyor, lakin grafiklerinin başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Çok mükemmel bir şey beklememeniz gerekiyor, çünkü oyun içerisinde ses efektleri de çok fazla yok bazı konuşmalar ve sesler de sık tekrar ediyor. Hareketli seslerin daha alçaktan sunulmuş olması ister istemez oyundaki heyecanı yakalayamamanızı sağlıyor.

Oyunla ilgili olarak toparlayacak olursa Stream’da var olan bu oyunun ne amaçla orada olduğunu kestirebilmek zor. Yani aslında bu oyun demo olarak kalabilir, çünkü gerçek bir sürümle ilgili gerekli olan hiçbir şeyi karşılamıyor.

Kısaca oyunu denemek için oynayabilir ya da merak ettiğinizde bir göz atabilirsiniz. Ancak genel olarak sevebileceğiniz bir aksiyon oyunu olduğunu düşünmüyorum.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası