Riot Games ve Nimo TV, Yayın Ortaklığı İmzaladı

tarafından
29
Riot Games ve Nimo TV, Yayın Ortaklığı İmzaladı

Riot Games, çevrimiçi yayıncılık kapsamında en çok izlenen turnuvaları düzenliyor diyebiliriz. Büyük ilgi ile takip edilen e-spor ligi yayın hakları için de belli bir yarış oluyor. Açıklananlara göre Riot Games ve Nimo TV, yayın ortaklığı konusunda anlaşmaya vardı.

Riot Games, Türkiye içerisinde düzenlenen en büyük e-spor ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi (VFŞL) yayınları için yeni bir yayın ortaklığı anlaşması sağladı. Geçtiğimiz dönemlerde YouTube üzerinde yayınlanan turnuvalar, şimdi ise Nimo TV ile anlaşmasını sağladı.

Çin’in en büyük ve en popüler oyun yayıncılığı platformu olan HUYA şirketinin altında bulunan Nimo TV, oldukça büyük bir topluluğa sahip. Üstelik HUYA, canlı yayıncılık sektöründe bu başarıyı sağlarken, yetenek gösterileri, animeler ve açık hava aktiviteleri de düzenlemekten geri kalmıyor.

Anlaşmaya varılan iş birliği neticesinde açıklamalar yapan Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdin İyikul, “Taraftarlarımızla birlikte büyümeye ve gelişmeye devam ettikçe, VFŞL’yi hayranlarımıza sunacak yeni platformlar ve dağıtım kanalları ile ortaklık kurmaktan heyecan duyuyoruz. En iyi yayıncılar ve takımların yanı sıra espor ve etkinliklere dair harika içerikleri kitlemizle buluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

Aynı zamanda Nimo TV Türkiye Ülke Müdürü Jay ChengJie ise anlaşmanın sağlanması konusunda oldukça heyecanlı olduklarını dile getirdi.

Peki siz ülkemizde henüz duyulmamış Nimo TV platformunun Riot Games ile anlaşması ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CS:GO Kaynak Kodları Sızdırıldı başlıklı makalemizde cs go hile kodları, cs go hileciler ve cs go kaynak kod hakkında bilgiler verilmektedir.