RiMS Racing İlk Oynanış Fragmanını Yayınladı

RiMS Racing

RiMS Racing, yeni bir fragmanla oynanışına ilk bakışını açıkladı. Yeni motosiklet yarış simülatörü oyunu son derece gerçekçi grafikler içeriyor ve derin ve karmaşık bir özelleştirme seviyesi vaat ediyor.

Nacon tarafından yayınlanan ve RaceWard Studio tarafından geliştirilen RiMS Racing, ilk olarak geçen ay bir duyuru fragmanı ile tanıtıldı. İlk fragman, yaklaşan oyunun etkileyici foto gerçekçi grafiklerini gösterdi, ancak bu yeni fragman, oyuncular ilk kez oyunun gerçek oynanışına bir göz atacaklar.

Nacon’un resmi YouTube kanalı aracılığıyla yayınlanan bir dakikalık video, hayranlara 200’den fazla beygir gücüne sahip motosikletlerden birinin direksiyonuna geçmenin gerçekte neye benzeyeceğini gösteriyor. Görüntüler, başlangıç ​​çizgisinde bir grup yarışçının, sürünün önüne çıkmak için hızlı bir şekilde yüksek hızlı bir yarışmaya girmesiyle başlar. Fragman, geliştirilmekte olan oyunu çeşitli açılardan sergiliyor ve potansiyel olarak RiMS Racing’in kamerası için bir geçiş yeteneğini gösteriyor. Oyun gerçekçi fizik, ikonik gerçek dünya izleri ve 500’ün üzerinde tam lisanslı bileşene sahiptir. Oyuncular, motosikletin durumu ve performansının gerçek zamanlı analizine olanak tanıyan Motosiklet Durum Kontrolü aracılığıyla bilgilerini anında uygulayabilecekler.

Jantlar yarış böyle görünüyor ayarlama ve yarı özelleştirme gerçek yaşam motosiklet yarış sahnesinin büyük bir yönü ile gerçekçi yarış türünün içine oyuncular için bir başka yıldız ekleme olmalıdır. Ancak, bu yıl gelecek tek yarış unvanı olmaktan çok uzak. Bağımsız oyun Art of Rally’nin de aynı zamanlarda piyasaya çıkması beklendiğinden, yarış severlerin bu yaz dört gözle bekleyeceği çok şey var.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası