Resident Evil Village Steam ‘de Rekor Kırdı

resident evil village

Resident Evil Village şuan internette en popüler korku oyunları serisinden biri. Resident Evil serisinin yeni oyunu olan Village’yi bir çok oyuncu deneyimleme başladı bile. Resident Evil Village Steam ‘de şuana kadar oynanılan en yüksek oyuncu rekoruna ulaşmayı başardı.

Steam Veritabanı tarafından ölçülen Resident Evil Village Steam bugün erken saatlerde toplam 101.726 oyuncuya ulaşmayı başardı ve şu anda dijital PC pazarında bulunan diğer tüm Resident Evil oyunlarının en yüksek oyuncu sayısını aştı. Kaydın önceki sahibi Resident Evil 2‘nin 74.227 olan rekorunu kırmayı başardı.

Görünüşe göre hayran kitlesi, Ethan Winters’ın kızı Rose’u aramak için Village’ın itibari ortamında tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya zorlanan son macerasına çekilmeye hazır. Yol boyunca, vampir Leydi Dimitrescu ve gizemli erkek kardeşi Heisenberg de dahil olmak üzere uğursuz lordlardan oluşan bir kadroyla başa baş gitmesi gerekecek .

Ethan’ın önünde duran tek düşman güçler olmayacaklar, çünkü aynı zamanda kendi uğursuz bir planı varmış gibi görünen Chris Redfield ile de mücadele etmek zorunda kalacak. Village, ambargosunun birkaç gün önce kalkmasından bu yana harika eleştiriler aldı ve Game Rant, uzun zamandır beklenen takip sürecinin “tekrar değeriyle dolu olduğunu ve nadiren sıkıcı bir an yaşadığını” belirterek, oyunu 4/5 olarak ödüllendirdi.

Yakında çıkacak olan çok oyunculu bileşeninin, bu yılın sonlarında piyasaya sürüldüğünde aynı tepkileri vermeyi başarabildiğini görmek ilginç olacak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası