Resident Evil Village kupaları ve başarıları yayında

Resident Evil Village

Resident Evil Village kupaları ve başarıları artık vahşi doğada, ancak spoilerlara dikkat edin.

Resident Evil Village çıkışına 24 saatten az bir süre kaldı ve beklediğimiz gibi, oyunun kupa ve başarı listeleri artık çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Tercih ettiğiniz platforma bağlı olarak tam listeyi TrueAchievements veya PSNProfiles üzerinde bulabilirsiniz, ancak bu listelerde çok sayıda oyun ile ilgili spoiler olduğu konusunda uyarılabilirsiniz. Yani, Resident Evil Village’ı neyin geleceğini bilmeden deneyimlemek istiyorsanız, oyunu tamamlayana kadar bu listelerden uzak durun.

Hikayeyle ilgili kupaların yanı sıra, Resident Evil Village’da sunulan yan aktivitelere, koleksiyonlara ve zorluklara da iyi bakıyoruz. Ödüllerin birçoğunun aynı zamanda ya şaka yapan ya da film referanslarını kıran mükemmel isimleri var. Güçlü bir örnek, oyundaki tüm dış mekanları ziyaret ettiğiniz için verilen ve adı kötü şöhretli bir Jurassic Park serisine atıfta bulunan “Ne zaman gitmen gerekiyorsa …” ödülüdür.

Oyunun ana odağı Ethan Winters’ın kızını kurtarmaya çalıştığı için, baba temalı birçok başarı da var. Oyunu zorlu modda tamamlayan “Dünyanın En İyi Babası”, oyunu üç saatin altında tamamlayan “Atılgan Baba” ödülü verilir.

Resident Evil Village’ı PS5 veya PS4‘te oynuyorsanız, diğer tüm kupaları kaptığınızda kazanabileceğiniz bir platin kupa vardır. Xbox Series X , Xbox Series S , Xbox One veya PC’de oynuyorsanız, kapmak için yalnızca normal 1000 başarı puanı vardır.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası