Resident Evil 3 için Fall Guys Modu Geliyor!

tarafından
4

Resident Evil 3 için Fall Guys Modu Geliyor!

Resident Evil 3 Fall Guys modu yayınlandı. Skyrim’den sonra Resident Evil 3 de jelibon deliliğinden kısmetine düşeni aldı.

Fall Guys deliliği devam ediyor. Son yarıyılda oldukça popülerleşen ve kitlelerin kalplerini eriten Fall Guys artık Resident Evil 3’te de boy göstermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Skyrim modu olan Fall Guy’lar, artık Raccoon City‘de terör estirmemize ya da terörü dindirmemize destekçi olacaklar.

Resident Evil 3 Fall Guys modu, CrazyPotato adlı mod imalcisi tarafından Nexus Modes üzerinden yayınlandı. Skyrim’in aksine, Resident Evil 3’te bizi takip eden bir dizi Fall Guys yok. Bunun yerine, oyunun ana kahramanları olan Jill ve Carlos, Resident Evil 3’nam estetiğine uygun bir Fall Guys giysiyi giyiyor. Sıcak yakalaması mümkün yün bir başlık ve herkesin sevgilisi gözler de elbisenin bir parçası.

Modun oyun içi görüntüleri, Benjamin York Gaming kanalında bir videoya da mevzu oldu. Şayet siz de Fall Guy’a dönüşmüş bir Resident Evil 3’nam neye benzediğini merak ediyorsanız, merakınızı alttaki videodan giderebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Rainbow Six Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz başlıklı makalemizde Rainbow Six Siege hakkında bilgiler verilmektedir.