Remnant Ek Paketi Subject 2923 Ağustos’ta Çıkıyor!

tarafından
54

Remnant Ek Paketi Subject 2923 Ağustos’ta Çıkıyor!

Beklenen son Remnant ek paketi Subject 2923, 20 Ağustos 2020 tarihinde geliyor


Çıktığı günden bu yana benzer diğer oyunlar kadar popüler olmasa da Remnant: From The Ashes çok sevdiğim bir oyun. Souls-like oyun konsepti ile third person shooter’ı çok dengeli bir şekilde birleştirmesi ilgimi çeken ilk şey idi. Oynanışı baya keyifli bir oyun. Bunların dışında level tasarımı da her oynanışta değişen yapısı ile oyunun ömrünü uzatıyor. Belki özellikler, zırhlar ve silahlar konusunda bir Dark Souls kadar kapsamlı olmayabilir ama bu oyunun amacı için yeteri kadar çeşit var. Üstüne üstlük souls-like oyunlar içerisinde en sevdiğim coop moduna sahip. 3 kişi hiç bir şart ve kısıtlama olmadan beraber oynayabiliyor. Durum böyle olunca bu tarz oyunların uzun ömürlü olması mutluluk verici. Bu kapsamda zaten Swamps of Corsus adlı bir ek paket çıkmıştı. 209 Ağustos 2020 tarihinde ise ikinci ve son Remnant ek paketi Subject 2923 oyuncularla buluşuyor.

Remnant ek paket Subject 2923 ile birlikte Swamps of Corsus’a kıyasla daha çok içerik olacak. Swamps of Corsus yeni özellikler, eşyalar ve bir de survival modu getirmişti. Şimdiki ek paket ise yeni bir hikaye ve bölge ile daha uzun olacak. Bu bölgelerden bir tanesi Dünya’da terk edilmiş askeri bir üs. Diğeri ise karlı ve buzlu yeni bir bölge. Bu bölgelerde oynamak için bütün oyunu bitirmiş olmaya gerek yok. İmkan varsa direk gidip takılmak mümkün. Doğal olarak yeni silahlar, zırhlar ve özellikler de eklenecek. Survival ve Hardcore modlarına da güncelleme geliyor. Ek paketin hikayesi de ana oyunun olaylarından bir yıl sonra geçiyor.

Remnant: From The Ashes Steam’den 120 TL’ye alınabilir. Swamps of Corsus ile beraber almak için 134,55 TL ödemek gerekiyor. Remnant ek paketi Subject 2923 için henüz bir fiyat belirlenmedi. Fakat önceki gibi olursa çıktığında yanında bir indirim de olabilir. Maksat daha çok insan alsın oynasın. Oyun Playstation ve Xbox sistemlerinde de mevcut. Remnant: From The Ashes güncellemeleri bittikten sonra geliştirici firma Gunfire Games’in devam oyunu yapma ihtimali yüksek.


Bir önceki yazımız olan Outlast Trials Coop Korku Oyunu Olacak!! başlıklı makalemizde coop, Outlast ve Outlast Trials hakkında bilgiler verilmektedir.