Reinhardt’ın Mei’nin buz blokunun içinden geçebilmesini sağlayan bir hata keşfedildi

tarafından
38
Reinhardt’ın Mei’nin buz blokunun içinden geçebilmesini sağlayan bir hata keşfedildi

En son Overwatch yamasının ardından Reinhardt’ın Mei’nin buz bloku içinden geçebilmesine imkân veren bir kusur ortaya çıktı.

Mei oldukça kullanışlı olan Cryo-Freeze beceriyi sayesinde kendini bir buz bloku içerisine tutuklayarak zarar almadan kendini iyileştirebilmesinin yanı gizeme aynı zamanda da düşmanlarının önünde bir bariyer oluşturabiliyor. Ancak görünüşe göre bu bariyer kimi vaziyetlerde işlevsiz kalıyor. Twitch yayıncısı SafeTScissor da bir oyun sırasında bu kusura denk gelen oyunculardan.

Videoda da sarihçe görüldüğü üzere Reinhardt rakibin üzerine atıldığı esnada Mei kendini buz bloku içini tutukluyor. Ancak Reinhardt’ı durdurması gereken bu blok şahsiyet üzerinde hiçbir tesir göstermiyor. Ortada hiç mani yokmuş gibi rahatça hücumunu bitiren Reinhardt rahatlıkla rakip ekibin arasına girebiliyor. Üstelik bu kusur ile karşılaşan tek oyuncu SafeTScissor da değil. Değişik oyuncular da aynı kusur ile karşılaştıklarını forumlarda belirtiyorlar. Bakalım bir sonraki yamada Blizzard bu kusur için bir çözüm getirecek mi?

Bir önceki yazımız olan Horizon Zero Dawn PC Çıkış Tarihi Açıklandı! başlıklı makalemizde horizon zero dawn pc ve Horizon: Zero Dawn hakkında bilgiler verilmektedir.