Reklam

Reklam

Redout 2

Redout 2 İnceleme

Usain Bolt, Cheetahs, Sonic the Hedgehog, Bugatti Veyrons ve Formula 1 arabaları. Tüm bunlar son derece hızlıdır, ancak Redout 2 kadar hızlı değildirler. 34BigThings, görünüşte tek amacı gözlerinizi akıtırken muhteşem metal ve cam yapılar olağanüstü 2000kph yüzen aracınızın önünde dönerken, geleceğin yarışçısını bir araya getirdi. Hızlı gitmek, yarış oyunlarının her şeyden önce ve sonu olmasa da, yukarıda bahsedilen hız simgeleri gibi, Redout 2 özel bir şeydir.

İlk Redout, F-Zero’nun öncülük ettiği ve Psygnosis’in Wipeout serisiyle büyük ölçüde mükemmelleştirdiği anti-yerçekimi yarışçı türüne hoş bir katkıydı. Birçoğu Nintendo’yu ve son olarak Sony Liverpool tarafından geliştirilen ikiliyi gasp etmek isteyen yeni meydan okuyucular geldi ve gitti, ancak son birkaç yıldır bu uyuyan devlerin her ikisi de önceki ipuçlarının yendiğini gördü. Redout 2, daha fazla yerçekimi karşıtı yarış ve her zamankinden daha fazla parlamalarına yardımcı olacak yeni konsollar için yaygara koparan çekirdek bir izleyici kitlesiyle çıkışını mükemmel bir şekilde zamanladı.

Redout 2 Tanıtım Fragmanı

Redout 2, bir Arcade modu, bir Kariyer yolu ve her yerde bulunan Çok Oyunculu dahil olmak üzere nasıl oynanacağına dair birkaç seçeneğe sahiptir. Arcade modunun doğrudan atlamanıza izin vereceği ve birkaç dakika içinde hızlı ilerlemenizi sağlayacağı yerde, Kariyer modu, ‘B’, ‘A’ ve ‘ boyunca ilerlemeye başlamadan önce sizi bir dizi denemede kolaylaştıracak. S’ ligleri, SRRL Invitational’da doruğa ulaştı. Hız testini geçmekte hızınızı sürekli yüksek tutmanız gereken zamanlanmış bir döngü açılış ligindeki yarışların çoğunda yaptığımdan daha fazla sorun yaşadığım için rahat etmek pek doğru bir terim değil.

Redout 2 kesinlikle zor. Sizi standart olarak Basit Eğlence moduna sokar ve bu seviyede iyi bir meydan okumadan daha fazlasını sunduğunu gördüm. Bunun üzerindeki herhangi bir şey ve esasen hipersonik bir hızda düşünme yeteneğinizi test eden acımasız rakiplerle kusursuz bir yarış alanına girersiniz. İlk Redout benzer şekilde zordu, ancak daha fazla ekipmanın kilidini açtıkça her şeyin düzleştiği zamanlar oluyor.

Redout 2

34BigThings’in, anti-yerçekimi yarışçısı kıyafetleri giymiş olsa da, daha ciddi bir simülasyon benzeri sürüş deneyimi için gittiği açık. Silahlar kaldırıldı, kontroller ciddi şekilde sıkılaştırıldı ve odak noktası, bu inanılmaz parkurlarda mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yolunuzu bulmaya odaklandı. Değişimi memnuniyetle karşılıyorum. Redout’u kendi yoluna sokar, onu F-Zero’nun saflığına yaklaştırırken, Wipeout’un yerine sağlamlaştırdığı türün temel dayanaklarının çoğunu çağrıştırır.

Redout 2, çift çubuklu bir yarış oyunudur. Bununla demek istediğim, zanaatınızı yönlendiren geleneksel sol analogun yanı sıra, sağ çubuğun bir çekiş işlevi gerçekleştirerek, dar virajlarda kaymanıza yardımcı olmasıdır. Her ikisini de birlikte kullanmanız gereken zamanlar vardır ve ilk başta garip gelse de bu çok mantıklı bir kontrol şemasıdır.

Bu yazımızı da inceleyin !
Redout 2

Bu doğru analog, zanaatınızın perdesini de kontrol ettiği için çifte görev üstlenir. Hızınızı korumak ve en önemlisi kazanmak için herhangi bir umudunuz olsun istiyorsanız, aracınızın pistin gülünç derecede uzun döngülerine ve dalgalanmalarına girdiğinden emin olmanız gerekir.

Başarıya giden yolda bir başka darbe de geminizin sağlığından ve takviye çubuklarından gelir. Güçlendirme düğmesine çok fazla basın, aşırı ısınmaya başlayacaksınız. Aşırı ısınma ve sağlığınızı kaybetmeye başlayacaksınız. Yaptığınız tüm virajlarda, biterseniz sizi bir ateş topuna çeviren tüm darbeler için bu sağlığa ihtiyacınız var. Buradaki hız ile birleştiğinde saf, katkısız, içgüdüsel bir yarış ortaya çıkıyor.

Özelleştirme, Redout 2 deneyiminde büyük bir rol oynar ve aracınızı hem görsel hem de dahili olarak ayarlamanın birçok yolu vardır. Yarışlar, kazanmak veya iyi sıralamak için yeni ekipman dağıtır ve bunları hemen aracınıza takabilir ve ne gibi etkileri olduğunu görebilirsiniz.

Redout 2

Görsel seçenekler çok geniş ve kesinlikle başlangıç ​​tablosunda benzersiz görünecek bir şeyi bir araya getirebilirsiniz. Başlamak için birkaç seçenekle uğraşmanıza izin vermek yerine, hepsinin doğrusal bir şekilde kilitli kalması sadece hafif bir utanç, ama muhtemelen sabırsızım. Garip bir yapışma noktası oluşturabilir, ancak daha fazlası için geri gelmeye devam edeceğinizi düşünüyorum.

Tek oyunculu oyun sizi gerçekten çok uzun bir süre idare edecek olsa da, burada çok oyunculu oyun da var ve yakında sıralı oyun geliyor. Umarız herkesin sıralamalı oyun gelmeden önce yol tutuş modelini ve parçaları kavramak için zamanı olur, ancak topluluk hazır olduğunda zamanı tuttuklarından emin olmaları gerekir.

İnceleme:Redout 2
İnceleme Puanı:8 / 10
Çıkış Tarihi:16 Haziran 2022
Geliştirici:34BigThings
Yayıncı:Saber Interactive
Oyun Türü:Yarış, Aksiyon, Spor
Platformlar:Nintendo Switch, Xbox X ve S Serisi, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation 5
Resmi Sayfalar:Steam, Epic Games, Playstation, Xbox, Resmi İnternet Sitesi
Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası