Red Dead Redemption 2 Xbox Game Pass Konsol’da!

tarafından
97

Red Dead Redemption 2 Xbox Game Pass Konsol’da!

Red Dead Redemption 2 Xbox versiyonunu oynamamak için artık bahane kalmadı


Red Dead Redemption 2 çıkalı bir yıldan fazla oldu. PC versiyonu ise geçtiğimiz son bahar aylarında geldi. Geçen bu zaman içerisinde PC için hala çok iyi optimize olmuş durumda değil. Yine de türünün tek örneği ve son derece keyifli bir oyun. Kocaman ve detaylarla dolu bir dünyada kovboy simülasyonu gibi bir oyun oynamak isteyip de imkan bulamayanlar ya da pahalı bulanlar için bir fırsat geliyor. Red Dead Redemption 2 Xbox versiyonu Game Pass’e ekleniyor. Yani Xbox Game Pass sahipleri oyunu sistemlerinde oynayabilecekler.

Bu durum ne yazık ki PC versiyonu için geçerli değil. Bu yüzden daha pahalı olan Xbox Game Pass üyeliğine sahip olmanı gerekecek. Oyun geldiği zaman yanında Ocak ayında eklenen ekstra hikaye içerği ve fotoğraf modu da olacak. Bu içerik öncesinde sadece PC, PS4 ve Stadia için vardı. Eklenen içerik ise şöyle:

  • Üç Bounty Hunter görevi
  • İki Hikaye Modu Gang Hideout
  • İki Hikaye Modu Hazine Haritası
  • “To The Ends of The Earth” Hikaye Modu görevi
  • Hikaye moduna eklenen dört silah
  • Hikaye moduna eklenen yedi at çeşidi
  • Hikaye moduna eklenen beş gizli eşya (trinket)

Red Dead Redemption 2 Xbox Game Pass’e 7 Mayıs 2020 tarihinde geliyor. Ancak bu da demek oluyor ki başka bir büyük oyun ayrılacak. Xbox Game Pass’e konsolda dahil olan GTA V aynı gün hizmetten ayrılıyor. Yani oyuna devam etmek için satın almak gerekecek.

Doğal olarak oyunla birlikte çok oyunculu modu olan Red Dead Online da geliyor.

Rockstar’ın oyunlarını seviyorsanız ve değişik deneyimler arıyorsanız RedM deneyebilirsiniz. Bu da GTA V için olan FiveM gibi oyuncular tarafından yapılan bir RP modu.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Modern Warfare kısa süreliğine ücretsiz! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.