Red Dead Online daha fazla solo içerik geliyor

Red Dead Online

Red Dead Online‘a, sınırda yalnız başına cesaret etmeyi sevenler için daha fazla solo içerik geliyor. Rockstar Games, haberinde GTA Online ve Red Dead Online oyuncularına yığınla güzelliklerle teşekkür eden bir blog yazısı yayınladı. Bu, gönderinin öne çıkan teması olsa da, geliştirici ne geleceğine bir göz atma fırsatı sunuyor.

Yazıda “Red Dead Online‘da solo oyuncular için yeni istihdam fırsatları da dahil olmak üzere bu yıl her iki oyunda da gelecek heyecan verici güncellemeler hakkında daha fazla haber için bizi izlemeye devam edin” yazıyor. “Yeni donanım, bonus GTA ve GTA Online‘da ücretsiz bir araç ve Red Dead Online‘da bir dizi yeni teklif ve ödül kazanma şansı için yakın gelecekte daha fazla kutlama etkinliğin gelecek.”

GTA Online geçen yıl tek başınıza yapabileceğiniz bir soygun yaptığından ve birçok Red Dead hayranı tek başına oynadığından, yeni solo içeriğin eğilimi mantıklı. Kısa bir süre önce, oyuncuları doğrudan başlatmak yerine tek başına lobilere yerleştiren yeni bir ağ değişikliği çok olumlu karşılandı. Tabii ki, oyuncular o zamandan beri bunu talep üzerine nasıl tetikleyeceklerini anladılar.

Red Dead Redemption 2 Tanıtım Videosu

Rockstar, güncellemesinde Red Dead Online‘ın iyi bir formda olduğunun altını çiziyor. Online oyun Aralık ayında Red Dead Redemption 2 ayrı bağımsız bir oyun olarak kullanılabilir hale ve daha tecrübeli oyuncular ve daha yeni oyuncular için beta kullanıma sunulmasından itibaren herhangi bir zamanda belirtilmedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası