Rebel Galaxy Outlaw Steam’e Geliyor

tarafından
9
Rebel Galaxy Outlaw Steam’e Geliyor

Uzay simülatörü Rebel Galaxy Outlaw, Epic Games Store’daki orijinal çıkışından bir sene sonra Steam’e geliyor.

rebel galaxy outlaw

80’ler ve 90’ların başında şöhretli olan arcade uzay simülasyonu yönteminden esinlenen Rebel Galaxy Outlaw, Epic Games ile imza atmış ve 13 Ağustos 2019‘da Epic Games Store’a özel olarak çıkış yapmıştı. Şimdi ise takribî bir sene sonra geliştirici Double Damage Games oyunun 22 Eylül‘de Steam’e geleceğine söyledi.

Oyunun Steam’e geleceği haberini sabırsızlıkla bekleyen tüm oyunculara teşekkür edildi. Bu bekleyişin hem oyunun hayranları hem de kendileri için bu süreçteki suskunluklarından dolayı da oyunculardan özür diledi.

Söylemenin devamında oyunun PS4 için gelişiminin de bitirildiği belirtildi ve oyunun 22 Eylül’de Steam’in yanı gizeme PS4,  Xbox One ve Nintendo Switch için çıkış yapacağı da duyuruldu. Rebel Galaxy Outlaw, 2015’te çıkış yapan ilk oyunun evvelini anlatma kaliteyi taşıyor. Ayrıca ilk oyunun üstüne bir çok yeni mekanik ilave edilmiş vaziyette. Rebel Galaxy ivedisi üç ebatlı dogfighter cinsini hoşlananlar için ilaç gibi gelecektir.

Oyunun 22 Eylül’deki çıkış maliyeti 30 dolar olacak. Fakat Türkiye maliyeti şimdilik belirli değil.

Bir önceki yazımız olan Overwatch 2’de özelleştirilebilir kostümler yer alabilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.