Razer Kraken Pro V2 İnceleme

tarafından
441

Razer Kraken Pro V2 İnceleme

Her geçen gün artan oyun sayısı, oyuncu ekipmanlarının da çeşitlenmesine neden oluyor. Artık oyun severler oynayacakları her oyunu profesyonel bir şekilde oynamak istiyor. Her ne kadar donanımsal olarak harcama yapılsa da oyuncu ekipmanlarına da ciddi bir talep var. Her iki konuda birbirini tamamlar nitelikte. Örneğin harika bir oyuncu bilgisayarınızın olduğunu varsayalım. Ancak klavye, mouse ve kulaklıklarınız berbat. Can sıkıcı olan bu durum, tüm oyun kalitenizi bozacak ve bilgisayarınızın donanımının ne denli kaliteli olduğu ise anlamsız olacak.

Razer Kraken Pro V2 kulaklığı, oyuncu ekipmanları arasında sıklıkla duyduğumuz bir model. Razer üretir de kalitesiz olur mu hiç? Kraken Pro V2 kulaklığının malzeme kalitesine diyecek bir şey yok. Görüntü olarak da çok asi olduğunu söylemek gerek. Bunun yanında kulaklık oldukça dayanıklı. Yere düşürdüğünüzde ya da bir yere çarptığınızda “Acaba bozuldu mu?” korkusu yaşamayacağınız bir model. İlk kullandığınız zaman kafa bantları biraz sıkabilir. Ancak ayakkabı misali birkaç saat kullandığınız zaman alışıyorsunuz. Kraken Pro V2 kulaklığının kulak yastıkları ise harikulade. Saatlerce kulağınızdan çıkarmasanız bile asla kulağınızı ağrıtmaz ve acı çekmezsiniz. Son derece rahat ve konforlu.

Kulaklığın mikrofonu da tıpkı Razer’ın diğer modelleri gibi rahatça kıvrılabiliyor. Bunun yanında ses kalitesi de muazzam. Bu kadar kaliteli bir üründen daha kötüsü beklenmezdi herhalde. Fiyat performans olarak baktığımız zaman kesinlikle alınabilecek en mantıklı kulaklık türlerinden birisi.

Bir diğer oyuncu ekipman inceleme yazımız olan Logitech G810 Orion Spectrum için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Logitech G810 Orion Spectrum İnceleme başlıklı makalemizde Logitech G810 Orion Spectrum İnceleme ve oyuncu klavyesi hakkında bilgiler verilmektedir.