Razer konsept oyun kokpiti Project Brooklyn duyurdu

Razer Project Brooklyn

Razer ve CES, kurabiye ve krema gibi bir araya gelerek, yılan kafalı şirketin çılgın bilim adamlarının ortaya çıkıp ‘peki ya …?’ Sorusuna cevaplarını göstermelerine izin veriyor. Firma, bu yıl, ‘Project Brooklyn’ olarak adlandırılan bir Razer oyun kokpiti şeklinde mükemmel bir yeni nesil oyun kurulumu olarak kabul edilebilecek şeyleri hayal etti.

Oyun kokpitlerine aşina değilseniz, parmaklarınızın ucunda yerleşik bir masa ile hepsi bir arada oyun sandalyesi, mükemmel daldırma için askıya alınmış monitörler ve bazen ayaklıklar ve bardak tutucular gibi eklemeler gibi davranırlar. Mükemmel e-yarış veya uçuş simülatörünü düşünün. Bu noktaya kadar olan sorun, genellikle birlikte gönderdikleri dört rakamlı maliyetin yanı sıra, kapladıkları alan miktarıdır.

Razer Project Brooklyn

Razer Predator Thronos gibi birden fazla ekranı sarkıtmak için şatafatlı akrep kuyruğu tasarımını kullanmak yerine, Razer Project Brooklyn, kesintisiz panoramik görüş sağlayan ve içine gizlenebilen 60 inçlik katlanabilir tek bir OLED ekrana bağlı olarak daha abartısız bir yaklaşımı tercih ediyor. Kullanılmadığı zaman bir düğmeye basarak sandalyenin gövdesi.

Benzer şekilde, klavyeniz ve fareniz için tasarlanan yerleşik masa, modüler 4D kol dayama yerlerine düzgün bir şekilde yerleştirilerek sandalyeyi hem konsol hem de PC oyunlarına uygun hale getirir. Bununla birlikte, bir Xbox Series X veya PlayStation 5’iniz varsa, bir içki koymak için her zaman kullanabilirsiniz.

Razer Project Brooklyn

Aslında, her şey bir kenara bırakıldığında, Project Brooklyn, deri dikişli bir koltuk ve karbon fiber gövdesi ile temellerinin dayandığı Razer Iskur oyun koltuğundan neredeyse ayırt edilemez . Bunun farklı bir model olduğunun ana ipuçları, oturma alanı etrafına RGB aydınlatmasının dahil edilmesi, koltuk başlığı boşluğundaki kesinti ve dokunsal geri bildirimdir ancak ikincisini bir bakışta bilmeseniz de.

Ekim ayında İskur piyasaya sürüldüğünde, bu ileriye doğru büyük bir sıçrama gibi görünebilir, ancak Razer, 2018 yılına kadar Razer Nari Ultimate‘ın bir kulaklığa dokunsal geri bildirim getirdiği bu konsept hakkında kafa yoruyor .

Ne yazık ki, henüz prototip yok, ancak fikir, ekrandaki her şeye tepki veren aydınlatma ve dokunsal geri bildirimlerle her şeyin oynadığınız oyuna bağlanması. En azından, bu konsept 1 Nisan Şakası Günü’nde Razer ekmek kızartma makinesi gibi duyurulmadı, bu yüzden Project Brooklyn’in henüz hayata geçtiğini görebileceğimizi umuyoruz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası