Razer Deathadder Elite İnceleme

tarafından
441

Razer Deathadder Elite İnceleme

Oyun sektörünün en tanınan isimlerinden biri Razer’dır. Razer ürünlerinin fiyatları diğer benzer ürünlere kıyasla biraz daha pahalıdır. Razer markası, oyun donanımları sektörünün Michael Jordan’ı diyebiliriz. Bu sebepten dolayı müthiş kaliteli ürünleri muadillerine göre daha pahalı. Razer markasının en eski ve en köklü faresi olan Deathadder Elite, günümüze pek çok değişikliğe uğrayarak gelmiştir.

Uzun seneler rahat ve konforlu bir fare kullanmak istiyorsanız, tercihinizi Deathadder Elite modelinden yana kullanmalısınız. Deathadder Elite modelinin önceki model olan Chroma’dan pek bir farkı yok. Bu iki modelde hem ağırlık hem de boy olarak aynı. Aralarındaki tek fark ise Elite modelinin üstünde yer alan iki adet tuşu. Bu iki tuşu istediğiniz şekilde programlayabilirsiniz. Birçok fare, farklı oyun türlerine göre üretiliyor. Örneğin kimi fareler moba türünde kimileri ise FPS’de daha kullanışlı oluyor. Razer’ın ürettiği Deathadder Elite türü ise yalnızca belirli bir kategoriye değil tüm oyunlara hitap ediyor.

Razer’ın piyasaya sürdüğü bu mouse türünün tuş takımları da son derece başarılı ve kaliteli. Dünyaca ünlü Omron firması tuş konusunda Razer’a destek verdi. Bu modelde kullanılan tuş takımı tamamen mekanik. Razer firmasının iddiasına göre tüm fareler içerisinde hızlı bir şekilde tepki veren fare modeli olduğu iddia ediliyor. Tecrübe ettiğimize göre bu konuda haklı olabilirler. Ayrıca bu mouse son derece dayanıklı ve tasarım olarak da oldukça iddialı.

Hyperx Cloud Revolver S oyuncu aksesurarı incelememiz için bağlantıya tıklamanız yeterli.

Bir önceki yazımız olan Hyperx Alloy Elite RGB İnceleme başlıklı makalemizde Hyperx Alloy Elite RGB ve oyuncu klavyesi hakkında bilgiler verilmektedir.