Rainbow Six Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz

tarafından
3

Rainbow Six Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz

Ubisoft’un hoşlanılan imali Rainbow Six Siege 27 Ağustos’tan başlayarak 1 haftalığına parasız oluyor. Ayrıntılar haberimizde.

rainbow six siege

Ubisoft tarafından geliştirilen ve çıkış yaptığı 2015 yılından beri ehemmiyetli bir oyuncu kitlesine konut yapan Rainbow Six Siege, yeni oyunculara kapısını açmaya hazırlanıyor.

#RainbowSixSiege fiyatsız haftası 27 Ağustos – 4 Eylül arası için geri döndü!

Dostlarınızı toplayın, fiyatsız R6S’nin neşesini çıkarın ve takımınızı kurun! pic.twitter.com/D1iPzi6Dg3

— Ubisoft Türkiye @UbisoftTR August 25, 2020

Zaferli Strateji FPS oyunu için yeni sezon ayrıntıları geçtiğimiz haftalarda paylaşılmıştı. Bu büyüme hem yeni sezon evvelinde oyunu sınamak isteyen oyuncuları, hem de oyunsuz geçen yarıyılda oyun arayanları coşturacak bir büyüme oldu. Şayet Rainbow Six Siege’i bu parasız yarıyılda sınamak istiyorsanız oyuna Uplay üzerini ulaşabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda alakalı sekmeye giderek hem yüklemeyi reelleştirebilir hem de oyunun satın alma opsiyonlarını araştırabilirsiniz.

Oyunun yalnızca bu 1 haftalık süreç için parasız olacağını tekerrür belirtmekte fayda var. Şayet bu zaman bittikten sonra oyunu sever ve oynamaya devam etmek isterseniz oyunu satın almanız gerekecek.

Bir önceki yazımız olan Fall Guys Aile Paylaşımı’nı Kaldırdı başlıklı makalemizde Fall Guys hakkında bilgiler verilmektedir.