Rainbow Six Siege Bedava Hafta Sonu!

tarafından
37
Rainbow Six Siege Bedava Hafta Sonu!

Bu hafta sonu boyunca Rainbox Six Siege bedava oynanabilir


Oyunlarının oynanması için bu kadar kampanya yapan bir firma yoktur herhalde. Son zamanlarda yazdığım bedava hafta sonu haberlerinin çoğu Ubisoft’tan geliyor. Pandemi sırasında da Ubisoft bedava oyun vermekten çekinmiyordu. Hatta bir sürü oyun için de bedava hafta sonu kapmanyaları yapmıştı. Bunu Assassin’s Creed Odyssey için yaptı. Child of Light‘ı komple bedava verdi. Geçtiğimiz yıllarda ise For Honor için sürekli bedava hafta sonu yapıldı. Şimdi yine çok sevilen bir oyun için kampanya başladı. Bu hafta sonu boyunca Rainbox Six Siege bedava oynanabilir. Rainbow Six bedava oynamak için ve detayları için Uplay açıp bakmanız yeterli.

Doğal olarak, her bedava hafta sonu kampanyasında olduğu gibi, bu durum geçici. 10 Haziran 2020 tarihinden 15 Haziran 2020 tarihine kadar Rainbow Six Siege bedava oynanabilir ama sonrasında yine paralı olacak. Fakat bu tarz kampanyalar her çıktığında yanında okkalı bir indirim de oluyor. Rainbow Six de bu konuda istisna değil. Mesela PC’de oyunun standart versiyonu 89 TL yerine 35,60 TL. Deluxe versiyonu 135 TL yerine 44,35 TL. Diğer paketlerde de benzer indirimler var. PS4 sisteminde ise fiyatlar biraz değişiyor. 35,70 TL ücret ödeyerek direk Deluxe versiyonu edinmek mümkün. Aynısı Xbox için de geçerli. Bu hafta sonu Rainbow Six bedava oynamanın yanında çok ciddi indirimle almak mümkün. Ancak oyunun artık altıncı yılına girmişken sıfırdan girmek ne kadar mantıklı gelir bilemiyorum.

Rainbox Six bedava hafta sonu sırasında The Division 2 sahipleri için bonus var. Bedava hafta sonu tarihleri içerisinde Rainbox Six Siege oynayan herkese The Division 2’deki karakterleri için bir köstüm hediye ediliyor. 5 parçadana oluşan Thermite Outfit adlı kostümü elde etmek için indirip giriş yapmak isteyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Chivalry 2 Crossplay Özelliğine Sahip Olacak! başlıklı makalemizde chivalry, Chivalry 2 ve Crossplay hakkında bilgiler verilmektedir.