Reklam

Reklam

Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction Sağlığınızı Nasıl İyileştirirsiniz?

Rainbow Six Extraction‘da, siz ve ekibi oluşturan seçkin asker filosunun geri kalanı, Archeaens olarak bilinen uzaylı tehdidini ortadan kaldırmak için ellerinden gelen her şeyi yapmalısınız. Bunu yapmak için, sağlığınızı iyileştiren öğeler de dahil olmak üzere bol miktarda ateş gücüne ve desteğe sahip olmanız gerekir. Rainbow Six Extraction‘da sağlığınızı nasıl iyileştireceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Rainbow Six Extraction Sağlığınızı Nasıl İyileştirirsiniz?

Birçok oyunun aksine, Rainbow Six Extraction‘da iyileştirmeye ayrılmış net bir düğme yoktur. Bunun yerine, savaş boyunca onu güçlendirmenin farklı yollarını gerçekten kullanmanız gerekecek, bu da size zamanla tükenen ek sağlık kazandıracak.

Bu, birkaç farklı yolla gerçekleştirilir.

  • Bir İstila yoluyla İlaç Kutularını bulun. Oldukça nadir olmakla birlikte, İlaç Kutuları en yaygın olarak her bir alt bölge arasındaki hava kilidi alanlarında bulunabilir. Sadece onlarla etkileşime geçin ve size sağlık verecekler.
  • Belirli Operatör yeteneklerini kullanın. Anabolik Hızlandırıcı veya Doc’s Health Shots/Stim Pistols gibi React Tech, sağlığı da artırmak için çalışacaktır. React Gear’ı kullanmak için LB/L1’e basın. Doc’un teçhizatını kullanmak için onun gibi oynamalı ve donatmalı, ardından onunla takım arkadaşını vurmalısın.
  • İstilalardan Dönüş. İstilalardan döndükten sonra Operatörünüzün iyileşmesi biraz zaman alacaktır. Bu alanda sağlıklarını daha hızlı geri kazanmak için daha fazla İstila oynamanız ve iyi performans göstermeniz gerekir. Ne kadar iyi yaparsanız, Operatörlerinizi o kadar iyi iyileştirirsiniz.

Rainbow Six Extraction’da sağlığınızı nasıl iyileştireceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey budur. Hâlâ oyun hakkında daha fazla bilgi peşindeyseniz, Twinfinite’in geri kalanını kontrol ettiğinizden emin olun veya rehber sayfamıza gidebilirsiniz, çünkü kesinlikle bulabileceğiniz tüm ipuçlarına, püf noktalarına ve SSS’lere sahip olacaktır.

Ayrıca, aşağıda yararlı bulabileceğiniz bazı ilgili içeriklerin yanı sıra Rainbow Six Extraction’a dayalı başka haberler de bulunmalıdır. Cevabını bulamadığınız herhangi bir soru için, aşağıdaki yorum bölümünde bize her zaman ulaşmaktan çekinmeyin; size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası