Reklam

Reklam

Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction Nasıl Kıyafet Değiştirilir

Ubisoft’un Rainbow Six Extraction oyununda asıl amacınız Archeaens olan tehdidi ortadan kaldırmak için belirli görevleri tamamlamaktır. Bunun hayatı tehdit eden ve dünyanın sonu olan bir senaryo olması, bunu yaparken kötü görünmeniz gerektiği anlamına gelmez. Rainbow Six Extraction‘da kıyafetleri nasıl değiştireceğiniz ve daha fazla kıyafet alacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Rainbow Six Extraction’da Nasıl Kıyafet Değiştirilir ve Daha Fazla Kıyafet Alınır?

Rainbow Six Extraction‘da Kıyafet Değiştirme ve Daha Fazla Kıyafet Alma:

  • Operatörler sekmesini açın. Burada bir kez, Başlıklar ve Üniformalar arasında gezinerek kıyafetlerini değiştirmek istediğiniz Operatörü seçin.
  • İstediğiniz başlığı ve üniformayı seçin ve donatın. Yalnızca kilidini açtığınız seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Daha fazla kıyafetin/başlığın kilidini açmak için daha fazlasını satın almanız veya kilidini açmanız gerekir. Bunları REACT Kredilerini kullanarak, gelişim kilometre taşlarına ulaşarak, belirli bir seviyeye kadar seviye atlayarak veya belirli saldırılarla ilgili çalışmaları tamamlayarak satın alabilir veya kilidini açabilirsiniz.

Rainbow Six Extraction‘da kıyafetleri nasıl değiştireceğiniz ve daha fazla kıyafet alacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar. Hâlâ oyun hakkında daha fazla bilgi peşindeyseniz, rehber sayfamıza gidin, çünkü kesinlikle bulabileceğiniz tüm ipuçlarına, püf noktalarına ve SSS’lere sahip olacaktır.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası