Reklam

Reklam

Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction Eğilmeli ve Köşelerden Nişan Alma

Archaean tehdidini üstlenecek ve Rainbow Six Extraction’da canlı çıkacaksanız, taktik almanız gerekecek. Her şeye gücü yeten bir şekilde koşmaya devam edebilirken, zaman ayırırsanız, hedeflerinizi seçerseniz ve daha alçakgönüllü, gizli bir yaklaşım benimserseniz çok daha fazla başarı elde edeceksiniz. Bu kılavuzda, Rainbow Six Extraction‘da köşeleri nişan alabilmeniz için hedef alırken nasıl eğilmeniz gerektiği hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız.

Rainbow Six Extraction Görülecek Yerleri Hedef Alırken Eğilmek

Rainbow Six Extraction‘a yaslanmak için LT/L2’ye basarak silahınızın nişangahını hedef almanız gerekir.

Bunu yaptığınızda, solunuza yaslanmak için sol analog çubuğa (L3), sağınıza yaslanmak için sağ analog çubuğa (R3) basmanız yeterlidir.

Bunu kullanarak, tamamen siperden çıkıp konumunuzu ele vermek zorunda kalmadan köşeleri gözetleyebilir ve bir düşmanı görüş alanınıza sokabilirsiniz. Archaeanların keskin bir görme duyusu vardır, bu yüzden onların radarından uzak durmak için elinizden gelen her şeyi yapmak başarı için çok önemlidir.

Manzaraları hedeflerken eğilmeyi durdurmak için tekrar L3 veya R3’e basmanız yeterlidir. Sola yaslanıyorsanız, L3’e basmak sizi dik pozisyonunuza döndürür. Sağa eğilerek varsayılan duruşunuza geri dönmek için R3’e basın. Sola eğilirken R3’e basarsanız, sağa eğilmeye başlarsınız ve bunun tersi de geçerlidir.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası