Reklam

Reklam

Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction Ara Sahneler Nasıl Atlanır?

Ubisoft’un en yeni nişancı oyunu, serinin ticari marka taktik unsurlarını Left 4 Dead gibi popüler oyunların PvE aksiyonu ile harmanlayan tipik Rainbow Six planından büyük bir ayrılış. Ve benzer şekilde, düşman güç olarak yabancı türlerle terörizm ve suçluları takas eder. Öyleyse, eski ve yeni Rainbow Six arasındaki bu belirgin karşıtlığa bağlam getirmeye yardımcı olacak oldukça fazla arka plan hikayesi olması şaşırtıcı olmamalı, bu da izlenecek çok sayıda ara sahne olduğu anlamına geliyor. Hemen oyuna başlamayı tercih edenler için, Rainbow Six Extraction‘da ara sahneleri ve diyalogları nasıl atlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Rainbow Six Extraction’da Ara Sahneler ve Diyalog Nasıl Atlanır?

Araya girmekten bahsetmişken, işte cevabınız: Rainbow Six Extraction’da ara sahneleri ve diyalogları atlamak için B/Daire’ye basılı tutun. Göreve mümkün olduğunca çabuk başlamak ve aksiyona dalmak için yapmanız gereken tek şey bu.

Tabii ki, her görevi ilk kez gözden geçirmeniz durumunda, aslında yaptığınız her şeyi renklendirmeye ve bağlamlaştırmaya yardımcı oldukları için kısa hikaye bölümlerine bakmanızı öneririz. Sonuçta, yine de, seçim sizin.

Rainbow Six Extraction’da ara sahneleri ve diyalogları nasıl atlayacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar. Oyunla ilgili daha faydalı ipuçları ve kılavuzlar için rehber sayfamıza göz atmayı unutmayın. Ayrıca aşağıda yardımcı olabilecek bazı ilgili içerikleri de görmelisiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası