PUBG’de Paraşütle Hızlı İnme Yöntemleri

PUBG’de Paraşütle Hızlı İnme Yöntemleri

PUBG, bir Battle Royale oyunudur ve oyunun temel amacı hayatta kalan son kişi olabilmek.  Bu sebeple en ufak bir ayrıntıyı bile değerlendirmek gerekiyor. Aynı zamanda çok hızlı olmak önemlidir. Dolayısıyla sizlere hızlı inme yöntemleri hakkında bazı bilgiler paylaşacağız.

Herkes oyuna eşit şartlarda başlıyor ancak aslına bakılırsa oyun inerken tam anlamıyla başlıyor. Hızlı iniş yapmayı başaran oyuncular daha fazla avantaj sahibi oluyor.

PUBG’de Paraşütle Hızlı İnme Yöntemleri

Bu yazımızı da inceleyin !

PUBG Uçaktan Hızlı İniş

İlk olarak haritanızı açarak tam olarak nereye ineceğinizi belirlemeniz gerekir. Bu alana bir işaretçi koyun çünkü herkesten önce hızlı bir şekilde iniş yapabilmek için bu küçük ayrıntı çok önemlidir. Örneğin okul bölgesini iniş için seçtiniz uçak yeteri kadar yakınlaştığında doğru iniş gerçekleştirmeye çalışın. Daha sonra pusulanıza bakın ve uçağınız okulun üzerinden dik olarak uçarken tercih ettiğiniz hedefle mesafenizi görmüş olacaksınız. Belirlemiş olduğunuz işaretçi pusulanız merkeze geldiğinde uçaktan atlamak için hazırsınız demektir.

PUBG Havadan Hızlı İniş

Uçaktan atladınız ve semada süzülüyorsunuz. Haritanızı açarak iniş noktanız ile pozisyonunuzu hesaplayın. Yön belirlemek için bu harika bir fikir olacaktır. Belli bir mesafeye gelinceye dek yatay olarak uçuşunuzu devam ettirin ve ardından W tuşuna basıp dikine iniş yapın. Ancak burada paraşütünüzü erken açmamaya çalışın ve yalnızca inişe geçin. Gökyüzünden inerken sarmal hareketler yapmamaya çalışın. Bu sizin daha çok yavaşlamanıza neden olur.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası