PUBG Vikendi Haritasında Hayatta Kalmak İçin Bu Sese Kulak Verin

tarafından
564

PUBG Vikendi Haritasında Hayatta Kalmak İçin Bu Sese Kulak Verin

PUBG Vikendi Haritasında Hayatta Kalmak için Bu Sese Kulak Verin

PUBG Türkiye, Vikendi haritasını açıklayan hatta hayatta kalabilmek için bazı ipuçları içeren videoyu oyuncular ile paylaştı. Hazırlanan bu videoda oyunda hayatta kalabilmeniz için sizlere bazı öneriler sunuluyor.

PUBG oyununa yeni gelen Vikendi haritasında hayatta kalabilmeniz içim uçağın pilotu tüm yolcularına harita hakkında birçok bilgiler açıkladı. Bu yeni harita oyun kullanıcıları tarafından hemen benimsendi ve kullanıcılar yeni haritayı çok beğendi. Kış aylarında olmamızdan dolayı kış ayına özel olarak bir harita ile karşılaşmak ve hatta haritanın her yerinin karlar ile kaplanmış olması kullanıcılara eğlenceli anlar yaşatıyor. Çoğu oyuncu yeni eklenen haritanın keyfini çıkarırken PUBG Türkiye haritaya özel olarak hayatta kalma rehberini paylaştı.

PUBG Vikendi Haritası

Yayınlanan Videoda Neler Var?

Hemen hemen 2 dakika kadar süren videoda, kaptan pilot yolcuları için haritanın bazı özellikleri ile nasıl hayatta kalmaları gerektiği konusunda bilgiler paylaşıyor. Vikendi’nin toplamda 6 kilometre büyüklüğünde harita olduğunu dile getiren kaptan pilot diğer taraftan da oyun oynarken nerelerde hayatta kalma ihtimalinin daha fazla olduğu hakkında açıklamalar yapıyor.

Takımla birlikte oynanırken büyük çaplı alanlara atlayabilmenin savaşı seven kullanıcılar için iyi bir fırsat olduğunun da altını çiziyor. Ancak bu sırada takımdan herhangi bir kayıp verilmeden çıkabilmek oldukça zor. Eğer oyuna henüz yeni başlıyorsanız kesinlikle küçük alanlarda oynamanızı tavsiye ederiz. Yeni eklenen kar haritası diğer haritalara oranla çok sayıda eşya içermesinin yanı sıra, kasabaların birbirlerine yakınlığı nedeni ile de aslında tehlikeli bir harita olma özelliğine sahip…

Bir önceki yazımız olan Steam Oyun İadesi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Nasıl Yapılır, Steam Oyun İadesi ve Steam Oyun İadesi Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.