PUBG Taego haritası yakında geliyor

pubg taego

PUBG Taego isimli yeni büyük haritasının yayınlanmasına sadece birkaç hafta kaldı.

Krafton, PUBG’nin bir sonraki haritası olan Tiger kod adının artık resmi olarak Taego olarak adlandırıldığını açıkladı. Bu, oyunun yıllardır ilk 8x8km haritası ve 7 Temmuz’da PC’de ve 15 Temmuz’da konsollarda gelecek.

Tahmin edebileceğiniz gibi, yeni haritanın testleri, her platformda, oyunun test sunucusunda bu tarihlerden bir hafta önce başlayacak. Geliştirici bu haftaki duyuruda pek bir şey paylaşmasa da daha önce Taego’nun Korece geçeceğini söylemişti. Aynı zamanda oyuncuların öldükten sonra maça geri dönmelerini sağlayan ilk harita olacak.

Krafton ayrıca bunun nasıl işleyeceğini söylemedi, ancak hayranlardan gelen bazı akıllı yorumlar sayesinde (twitter @PlayerIGN aracılığıyla), PUBG ölü oyuncuların yeniden oynama hakkı için savaşması gereken Warzone tarzı bir Gulag alıyor gibi görünüyor.

PUBG Taego Haritası Fragman

Yukarıda görülen fragman, aslında haritanın Güney Doğu kısmında görülen, savaşın muhtemelen gerçekleşeceği Gulag adasını gösteriyor. Ayrıca yeni bir silah gibi görünen şeyin ana hatlarını da çıkarabilirsiniz: K-2 saldırı tüfeği, yeni ortamda anlamlı olacak Kore yapımı bir silah.

PUBG, elbette daha önce bir yeniden doğma sistemi denedi, ancak TDM’de bulabileceğiniz gibi bir zamanlayıcı üzerinde çalıştı. 12.2 güncellemesinin test sunucularına ne zaman ulaştığını kesin olarak öğreneceğiz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası