PUBG Mobile Lite Nedir? Nasıl İndirilir?

tarafından
78
PUBG Mobile Lite Nedir? Nasıl İndirilir?

Bugün sizlerere PUBG Mobile Lite nasıl indirilir anlatacağız. Dünyayı kasıp kavuran PUBG Mobile. Yaklaşık olarak 900 MB boyutundaki PUBG Mobile, Android platformu için Android 4.3 ve sonrası sürümler için indirilebilirken iOS tarafında ise iOS 9.0 veya üstü sürümlerde çalışıyor. Eğer telefonunuzun Ram’i kötü ise donarak oynadığınız bir oyun ortaya çıkıyor. 

PUBG Mobile Lite Nedir?
PUBG Mobile Lite Nedir?

PUB Lite Hakkında Bilgiler

PUBG Mobile Lite özellikleri nelerdir? bizlere nasıl bir deneyim sunuyor?

PUBG Mobile’de hedef yardımı bulunuyor. Bu sayede hedef yüzde 100 doğru olmasa bile oyuncunun düşmanı vurmasına yardımcı olunuyor. PUBG Mobile Lite ile bu özellik daha da iyileştirmiş durumda.

Deneyimi kolaylaştırmak adına silahlardaki geri tepme özelliği hafifletiliyor. Bu da daha iyi nişan almayı ve ateş etmeyi sağlıyor.

Oyunda grafik ayarlarda oynama yapmak gibi bir şans yok. Zaten düşük ayarlarda gelen oyunu verildiği şekilde oynamak gerekiyor. Söylentiler oyunu oynarken ölmenin daha kolay olduğu yönünde.

Artık, oyuncuların ölmesi için daha fazla hasar alması gerekiyor. Böylece oyunda kalış şekli uzuyor.

PUBG Mobile Lite Nedir?
PUBG Mobile Lite Nedir?

PUBG Mobile Lite telefona nasıl indirilir?

Pubg mobile lite indirme bağlantısı https://pubg-mobile-lite.tr.uptodown.com/android üzerinden güncel APK dosyasını telefonunuza indirebilirsiniz.

PUBG MOBILE LITE, bu Battle Royale serisindeki oyunların geri kalanıyla aynı oyun kurgusuna sahiptir: kapalı bir ortamda duran tek bir oyuncu kalana kadar savaşın. Bu kolay bir iş değil, ancak diğer oyuncularla savaşmak ve tek başına hayatta kalmak için kullanabileceğiniz birçok silah, araç ve ekipman mevcuttur.

PUBG Mobile’ın bu azaltılmış versiyonu sadece kırk kişiden oluşan oyunlarda oynamanıza izin veriyor, ancak orijinal oyunun aynı özüne sahiptir: Unreal Engine 4 ile oluşturulan, bir lite uygulaması için mümkün olan en yüksek kalitede grafiklere sahiptir.

PUBG MOBILE LITE, PUBG Mobile’in tüm heyecanını daha az RAM’e sahip cihazlara getiren harika bir oyundur. Heyecanlı savaşlarla ya tek başınıza ya da arkadaşlarınızla ​​savaşın ve en son oyuncu olup olamayacağınızı görün!

Pubg Mobile Lite Sistem Gereksinimleri

  • Android 4.0.3 ya da üst sürümü gerektirir.

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Call of Duty Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde Call Of Duty Modern Warfare 3 bilgisayarım kaldırırmı, Call Of Duty Modern Warfare 3 kaç gb ram ve Call Of Duty Modern Warfare 3 oynayabilirmiyim hakkında bilgiler verilmektedir.