PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi yolda!

tarafından
93
PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi yolda!

PUBG Mobile için 0.18.0 güncellemesini kullanıma sunan Tencent Games, son gelen haberlere göre PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi için çalışmalarını sürdürüyor. Yeni güncelleme ile birlikte birçok özellik eklenirken, performans konusunda da bazı düzenlemeler yapılmış. Birçok hata düzeltmesi de yine bu sürüm ile birlikte geliyor. Ayrıca, oyunun genel oynanabilirliği için optimizasyonlar yapılmış durumda.

Henüz beta sürecinde olan güncellemenin net çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi beta aşamasında

2020 yılında çalışmalarını artıracağını açıklayan PUBG, oyuncuları memnun etmeyi amaçlıyor. Hile yapanlar için birçok güvenlik önlemi geliştirilirken, oyunun adaletli bir şekilde oynanması PUBG için birinci öncelik. Şirketin yeni geliştirdiği yazılımlar ile birlikte, hile yapan kullanıcıların tespiti kolaylaşacak. Ayrıca bazı platformlar için iki adımlı doğrulama özelliğinin geleceği de duyuruldu. Bu sayede hesap çalınma olaylarının önüne geçilmesi bekleniyor. Donanım değişimi sonrası hile yapan kullanıcıların tespit edilebilmesi için çalışmalar da sürdürülüyor.

PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi ile birlikte, çok beklenen ağır silah modu oyuncularla buluşuyor. Ağır silah modu ile birlikte, helikopter ve roket kullanımına izin verilecek. Daha önce PUBG Mobile için getirilen bu güncelleme, oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Güncelleme ile birlikte gelen bir diğer özellik ise omuzda duran ve oyuncuları takip eden şahin figürü. PUBG Mobile’da hali hazırda bulunan şahin özelliği, oyuncular tarafından olumlu karşılanmıştı.

Ayrıca oyuna Fransızca, Arapça ve İspanyolca dilleri de eklenmiş durumda. Geliştiriciler, güncellemenin final sürümünü ne zaman yayımlayacak bilinmiyor. Ancak gelen bilgiler doğrultusunda, fazla beklemeyeceğiz gibi duruyor.

Siz yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Ağır silah modu hoşunuza gidiyor mu?

Bir önceki yazımız olan GTA 5 Türkçe Yama 2020 başlıklı makalemizde gta 5 türkçe yama, Gta 5 Türkçe Yama Yapımı ve Gta 5 Yama Türkçe hakkında bilgiler verilmektedir.