PUBG Mobile İstanbul Partisi için Kısa Bir Zaman Kaldı

tarafından
199
PUBG Mobile İstanbul Partisi için Kısa Bir Zaman Kaldı

PUBG Mobile İstanbul Partisi için Kısa Bir Zaman Kaldı

PUBG Mobile, Türkiye’de birinci yılını kutlamak için hazırlıklarına devam ediyor. Gerçekleştirilecek kutlamalar dahilinde dünyanın değişik birçok yerinde etkinlikler yapılacak. Bu sene ilk defa yapılacak olan PUBG Mobile Türkiye etkinlikleri de İstanbul’da düzenlenecek. PUBG Mobile İstanbul partisi hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde sizleri bekliyor.

PUBG Mobile İstanbul Partisi

PUBG Mobile İstanbul Partisi 07 Nisan 2019 Tarihinde Gerçekleşecek

Geçtiğimiz sene satış noktalarında yer almaya başlayan mobil oyun, kısa bir zaman içerisinde çok fazla sayıda kullanıcının telefonunda yer almaya başladı. Geçen sene toplam olarak 200 milyonun üzerinde indirme oranı ile dikkatleri üzerine çeken oyun, Türkiye’de de 12 milyon defa indirilerek kullanıcıların beğenisine çıktı.

PUBG Mobile, bu başarısını şimdi kutlamaya hazırlanıyor. Bu nedenle PUBG Mobile İstanbul’da parti hazırlığına başladı. PUBG Mobile’ın oyun geliştiricisi ve aynı zamanda dağıtıcısı olan Tencent, parti için hazırlıklarını tam gaz devam ettiriyor. Ülkemizde yapılacak olan etkinliğin tarihi 07 Nisan’dır. Bu etkinliğe sadece PUBG oyuncuları katılım sağlayabilecek fakat, etkinliğe son başvuru 02 Nisan tarihiydi. Son başvuru tarihi dün sona erdi.

Ayrıca İstanbul’da gerçekleştirilecek olan parti için oyun dünyasının popüler isimleri de katılım gösterecek. Ayrıca bu popüler isimler oyun için özel olarak hazırlanmış T2 araçlar ile önce İstanbul turu atacak. Tur sona erdikten sonra partiye dahil olacaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=jKbNASWsMuQ

Bir önceki yazımız olan 2 Milyon Ödüllü PUBG Mobile Turnuvası Kayıtları Başladı başlıklı makalemizde PUBG Mobile, PUBG Mobile Club Open 2019 ve pubg mobile turnuvası hakkında bilgiler verilmektedir.