PUBG Mobile India vs PUBG Mobile

PUBG Mobile

Eylül 2020’de Hindistan’ın MeitY’si, PUBG Mobile ve daha hafif varyantı, yani PUBG Mobile Lite adlarını içeren 118 uygulamayı yasakladı. Hareket, oyunun Hintli hayranlarını şaşkına çevirdi ve kalbi kırıldı. Bu makale, oyuncuların PUBG Mobile India vs PUBG Mobile arasında bilmesi gereken üç farkı listeliyor.

Krafton, bölgeye özgü özel bir sürüm olan ‘PUBG Mobile India‘yı duyurduğunda bir umut ışığı ortaya çıktı. Duyuruda, Hint varyantına yapılacak bazı değişiklikleri açıkladılar.

PUBG Mobile India vs PUBG Mobile : 3 Fark

Resmi basın açıklamasında şunlar yer alıyordu:

“Oyunun şu anda sanal bir simülasyon eğitim alanında ayarlanması, yeni karakterler otomatik olarak giydirilmeye başlanması ve oyunun sanal doğasını yansıtmak için yeşil vuruş efektleri gibi çeşitli yönleri Hintli oyuncular için özelleştirilecek. Daha da önemlisi, şirket, genç oyuncular için sağlıklı oyun alışkanlıklarını teşvik etmek için oyun süresine kısıtlamalar getiren bir özellik içerecek. “

Basın Açıklaması

Aşağıdakiler, PUBG Mobile India ile oyuncuların bilmesi gereken oyunun küresel versiyonu arasındaki farklardır:

1. Varsayılan karakter kıyafetleri

Pubg Karakter Kıyafetleri

PUBG Mobile‘ın Hint versiyonundaki tüm karakterler tamamen giydirilecek ve kullanıcılar oyunda kıyafetlerini çıkaramayacaklar. Ancak, çeşitli kostümler ve daha fazlası arasında geçiş yapabilirler.

2. Vuruş Etkisi yeşile kilitlendi

Pubg Vuruş Etkisi

Krafton tarafından yapılan resmi basın açıklamasına göre, isabet efekti PUBG Mobile India‘da yeşil renge kilitlenecekti. Bu arada, global versiyonda, kullanıcılar renkleri değiştirme seçeneğine sahiptir.

Bu alternatif, oyunun sanal doğasını belirtmek için yer alacaktır.

3. Oynatma süresini kısıtlama özelliği

Pubg Oynatma Süresi

Son olarak, PUBG Mobile‘ın Hint versiyonu oyun süresini kısıtlayan benzersiz bir özelliğe sahip olacak. Bu, genç kullanıcılar arasında sağlıklı oyun alışkanlıklarını teşvik etmek için yapıldı. Oyunun global versiyonunun belirli kısıtlamaları var, ancak daha katı hale gelmesi bekleniyor.

PUBG Mobile India Tanıtım Videosu

Bunun dışında Krafton, Hint versiyonunda oyuncuların mahremiyetinin en önemli öncelik olduğunu belirtti. Basın açıklamasında Krafton, özel bir Esports ligine cesurca yatırım yapma planlarından da bahsetti. Bu, Hindistan’da Esports’un muazzam büyümesine yol açabilir.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası