PUBG Mobile Görünüm ve İsim Sıfırlama Nasıl Yapılır?

tarafından
1461
PUBG Mobile Görünüm ve İsim Sıfırlama Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Görünüm ve İsim Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Artık kullanıcılar PlayerUnknown’s Battlegrounds’ı diledikleri her alanda oynama imkanı buldular. İlk defa oyuna girerken karakter ile isim oluşturmanız gerekli. Ancak isminizi unuttunuz ya da karakterinize farklı bir görünüm vermeyi düşünüyorsanız hiç endişe etmeyin. Artık hem isminizi değişebilir hem de görünüşünüzü sıfırlamanız mümkün…

 

PUBG Mobile Görünüm ve İsim Sıfırlama Yöntemleri

PC üzerinden de oynama olanağınızın olduğu Mobil PUBG, karakter oluşturmanızda çok fazla alternatifiniz yer almamaktadır. Ancak yine de istediğiniz belli bir karakter oluşturmanız mümkün. Oyunda şimdilik yalnızca saç sitili, cinsiyet, yüz tipi ve ten renginde bazı düzenlemeler yapılabiliyor.

PUBG Mobile Görünüm Sıfırlama

İlk olarak görünüm değişikliği yapmak için en az 3.000 BP kazanmalısınız. Bu kadar paranız varsa işiniz çok kolay… Oyunda ana menüye giderek sağ üst kısımda yer alan envantere gidin. Burada görünüşü sıfırla seçeneğini tuşlayın. Daha sonra yeniden karakter yaratma işlemlerini tamamladıktan sonra sağ alt kısımda yer alan tamam tuşuna basın. Karşınıza çıkan ekrandan yeniden işlemi onaylayın ve karakteriniz hazır.

PUBG Mobile Görünüm ve İsim Sıfırlama Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile İsim Sıfırlama

Şimdilik Mobil PUBG’de isminiz değiştirmenin bir yöntemi yer almıyor. Yalnızca değişik hesaplar ile farklı isimli karakterler kullanabiliyorsunuz. Bu nedenle aynı hesap ya da değişik hesaplar açmanız gerekiyor. İleri ki zamanlarda oyun için yeni güncellemeler gelir mi isim sıfırlama yöntemleri yenilenir mi henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Pubg Mobile İsim Sıfırlama – EgoistPati-

Bir önceki yazımız olan Apex Legends Battle Royale Lifeline Karakteri başlıklı makalemizde Apex Legends, Lifeline ve Oyun İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.