Pubg Lite Nasıl İndirilir ? – Pubg Lite Hata Çözümleri

Pubg Lite Nasıl İndirilir

Oyun dünyasını kasıp kavuran battle royale oyunu pubg, kısa süre önce bilgisayar sürümü için çıkarttığı Pubg Lite sürümü ile düşük sistemli olan kitleyi de kendine çekmeyi başardı. Peki Pubg Lite nasıl indirilir ? Pubg Lite hata çözümleri nelerdir ? Pubg Lite sistem gereksinimleri nedir ? Pubg Lite kaç GB yer kaplar ? yazımızın devamında inceleyelim.

Pubg Lite Nasıl İndirilir ?

  1. Pubg Lite oynamanız için öncelikle hesabınız yoksa buraya tıklayarak resmi sitesi üzerinden kayıt olmanız gerekmektedir. Mutlaka kayıt olurken girdiğiniz mail adresinin doğru olduğundan emin olun, kayıt ekranından sonra sizden mail adresinize girerek hesabınızı onaylamanızı isteyecektir.
  2. Pubg Lite sürümüne kayıt olduktan sonra buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.
  3. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra inen dosya üzerine sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştır diyerek kuruluma başlayın.
  4. Kurulum tamamlandıktan sonra kendi hesabınız üzerinden giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
pubg lite trailer

Pubg Lite Sistem Gereksinimleri

Pubg Lite oynamak için ihtiyaç duyulan sistem gereksinimleri konunun devamından inceleyebilirsiniz. Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ile kendi bilgisayar sisteminizi karşılaştırarak “Donmadan Pubg Lite Oynayabilir Miyim ?” “Bilgisayarım Pubg Lite Kaldırır mı ?” “Kasmadan Pubg Lite Oynayabilir Miyim ?” , “Pubg Lite Kaç GB ?” ve benzeri soruların cevabını bulabilirsiniz.

Pubg Lite Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci : Intel Core i3 2.4 GHz
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
RAM: 4 GB
Depolama Alanı: 4 GB

Pubg Lite Önerilen / Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci : Intel Core i5 2.8 GHz
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870
RAM: 8 GB
Depolama Alanı: 4 GB

Pubg Lite Nasıl İndirilir ? – Pubg Lite Hata Çözümleri

Error – Session Has Expired Çözümü

Aşağıdakine benzer “Session Has Expired” ya da “Zaman Aşımına Uğrama Hatası” ile karşılaşan oyuncuların 30 dakika boyunca istemcide (launcher) hiç bir aksiyon almadan beklemesi ve istemciyi yeniden başlatması gerekmektedir.

Pubg Lite Error – Session Has Expired Hatası
Pubg Lite Error – Session Has Expired Hatası

Error – 620002 Hata Çözümü

Aşağıdaki hata ile karşılaşan oyuncular, oyunun kurulu olduğu klasörü silip, oyunu bilgisayarından tamamen kaldırıp, web sitesinden oyunu tekrar indirmesi gerekmektedir.

Pubg Lite  Error – 620002 Hata Çözümü
Pubg Lite Error – 620002 Hata Çözümü

Bölgeniz için uygun değildir hatası çözümü

Bölgeniz için uygun değildir / Not available in your region. PUBG LITE, şu an için yalnızca belirli ülkeler için oynanabilir durumdadır. Eğer bu bölgeler/ülkeler dışında bir yerden oyuna bağlanmak istiyorsanız, yukarıdaki gibi bir hata mesajı alıyor olabilirsiniz. Bu sorunu gidermek için lütfen, doğru Saat ve Zaman diliminde olduğunuzu ve VPN gibi 3. parti programların açık olmadığını kontrol edin ve yeniden deneyin.

Bölgeniz için uygun değildir hatası çözümü
Bölgeniz için uygun değildir hatası çözümü

Pubg Lite Launcher.exe – Bad Image Hatası Çözümü

Yukarıdaki ifadeyi göreceğiniz bir hata mesajı aldığınızda, Microsoft Visual C++’nin doğru yüklenmediğini söyleyebiliriz. Nasıl yükleyeceğiniz konusunda aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Pubg Lite Launcher.exe – Bad Image Hatası Çözümü
Pubg Lite Launcher.exe – Bad Image Hatası Çözümü

NVIDIA Geforce Problemi

Aşağıdaki hata mesajını, eğer ekran kartı sürücünüz güncel değilse alıyor olabilirsiniz. Nvidia ekran kartları için sürücü yükleme adımlarını aşağıda görebilirsiniz.

NVIDIA Geforce Problemi Çözümü
Pubg Lite NVIDIA Geforce Problemi Çözümü

Fatal Error (Assertion Failed) Çözümü

Eğer aşağıdaki gibi bir hata mesajı alıyorsanız, ekran kartınız büyük bir ihtimalle çok ısınmış ya da fanı tozlanmış olabilir. Bu sorunları gidermenize rağmen problem devam ediyorsa, ekran kartı sürücüsünü kaldırmanızı ve yeniden yüklemenizi tavsiye ederiz.

Fatal Error (Assertion Failed) Çözümü
Fatal Error (Assertion Failed) Çözümü

Pubg Lite Nasıl İndirilir ? ve hata çözümlerinin yer aldığı bu yazımızın sonuna geldik, takıldığınız veya anlayamadığınız herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda bu konunun altından yorum bırakabilir veya buraya tıklayarak sitemizin soru cevap bölümünde sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası