PUBG Karlı Harita Gizli Mağara Girişi!

tarafından
33
PUBG Karlı Harita Gizli Mağara Girişi!

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un yeni sayılabilecek haritası Vikendi şimdilik oldukça sevilen bir harita oldu. Fakat PUBG Corp. haritanın bu hali ile yetinmek istemeyecek olsa gerek, haritaya bir de gizli bir mağara ekledi! PUBG Karlı harita gizli mağara girişi oyuna 31 Ocak’ta yayınlanan güncelleme ile eklendi. Mağara haritanın kuzey doğu kısmında bulunmakta ve göze çarpmayacak şekilde yapılmış halde.

Gizli mağaraya girebileceğiniz üç adet gizli ve önü taşlarla kapatılmış giriş bulunmakta. Yukarıdaki oklar ile gösterildi.

Bu girişleri açabilmenin iki farklı yolu var. Ya taşlara doğru bir el bombası göndereceksiniz ya da yolda bulduğunuz bir araba ile taşlara hızlıca çarpacaksınız. İki şekilde de mağara önündeki taşlar çevreye saçılıyor ve gizli mağara ortaya çıkıyor. Unutmayın, mağara oldukça iyi gizlenmiş ve kamufle olmuş, ilk başta görmekte zorlanabilirsiniz.

İçeri girdiğinizde ise sizi aşağıdaki gibi bir manzara bekliyor olacak. Loot oldukça fazla, varillerin üzerinde ve kutuların içlerinde zırhlar ve silahlar sizi bekliyor olacak. Kutular tanıdık gelmiş olabilir, evet bu kutular aslında hepimizin görmeye alışık olduğu Air Drop kutuları. Bu nedenle mağaranın adı Loot Mağarası.

Mağaraya ulaşmak her ne kadar çokta zorlayıcı olmasa da, o mağaradan canlı çıkabilmek bir hayli zor. Sizinle birlikte atlayan bir çok düşmanı öldürmeniz gerekiyor. Tabii, mağaradan canlı çıkmayı başarabilirseniz belkide Vikendi haritasında bulunan en iyi loot’a sahip kişi siz olabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Apex Legends Gizli Yaratık Nasıl Çağırılır! başlıklı makalemizde Apex Legends ve Apex Legends Gizli Yaratık hakkında bilgiler verilmektedir.