PUBG ile Google birleşti! İşte detaylar

tarafından
38
PUBG ile Google birleşti! İşte detaylar

Karantina günlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan PUBG, yeni platformu ile buluştu. Google Stadia Pro ile birleşen ünlü oyun, birçok kullanıcıyı mutlu etti. Peki bu iki ismin birleşmesinin dışındaki sürpriz ne?

PUBG Google Stadia Pro ile birleşti! Oynanışı nasıl?

Uzun bir süredir PUBG yönetimi ile iletişim halinde olan Google, istediğini başardı. Stadia Pro üyelerine ücretsiz olan başarılı yapım, Stadia Pro üyesi olmayanlar için 29.99 dolar karşılığında satışa sunulacak.

Bu konu hakkında bir duyuru daha yapan arama motoru devi, “Cold Front” isimli sezon geçişi (season pass) için de konuştu. Google’ın verdiği bilgilere göre bu ek uygulama da Stadia Pro üyelerine ücretsiz bir şekilde dağıtılacak.

PUBG Google Stadia Pro

Stadia Pro üyesi olmayanlar ne yazık ki bu uygulamaya 39.99 dolar karşılığında sahip olabilecek. Bunun dışında Stadia’nın PUBG için “çapraz oynanış” (cross-play) desteği sunduğu da duyuruldu.

Bu sistem sayesinde PUBG’ye katılmak için farklı bir platform kullanan arkadaşlarınız ile beraber vakit geçirebileceksiniz. Bunlara ek olarak Star Wars Jedi: Fallen Order, Madden NFL ve FIFA yapımları da Stadia’ya eklenecek.

Eğer bir Google Stadia Pro kullanıcıysanız ve PUBG’ye ulaşmak istiyorsanız “buraya” tıklayabilirsiniz. Dilerseniz sizi Google Stadia ile PUBG arasındaki sinerjiyi gösteren ve diğer oyun tekliflerini içeren bir video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Bu servis şu an Türkiye’de sunulmuyor. Google’dan bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Google Stadia Pro PUBG GGoogle Stadia Pro PUBG G oynaPUBG Google Stadia Pro

Bir önceki yazımız olan Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 28 Nisan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.