PUBG Güncelleme ile Gelen Değişiklikler

tarafından
245
PUBG Güncelleme ile Gelen Değişiklikler

PUBG Güncelleme ile Gelen Değişiklikler

Tencent Mobile’ın yayımcılığını yaptığı PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile, yeni gelen güncellemeler ile birlikte hızla gelişimini devam ettiriyor. Son gelen güncelleme sayesinde oyunun mekanikleri konsol kalitesine kadar çıktı. Daha sonra bir başka güncelleme daha çıktı. Uzun zamandır oyuncuların beklentileri son çıkan güncelleme ile karşılanmış durumda.

Yeni güncelleme ile karşımıza çıkan ilk yenilik karla kaplı olan Vikendi haritası oyuna dahil oldu. Bu harita ile oyunda toplanma alanına kartopu savaşı ile kar motosikleti oyuna ilave edilmiş oldu.

PUBG Güncelleme ile Gelen Değişiklikler

PUBG Güncelleme ile Oyuna Gelen Yenilikler

  • Artık oyuncular öldükten sonra da izleyici modundayken şüpheli olan davranışları rapor etme olanağına sahip
  • Ana menüye kar teması katıldı.
  • Sunucular arasında eşleşme özelliği eklendi. Böylece oyuncular başka sunuculardaki aynı seviyedeki oyuncular ile eşleşme imkanı yakalayacak.
  • Arapça dil desteği geldi.
  • Erangel’in Toplanma Yerine ekip yarışması kazananları için özel bir ekran getirildi.
  • Maçın başlamasının ardından oyundan çıkanlar, sürekli bunu yeniden yapan oyuncular belli bir süre içerisinde maç bulmalarına izin verilmeyecek.

PUBG Güncelleme ile Gelen Değişiklikler

PUBG Mobil Android İndirme

İlk olarak ülke kısıtlaması sorunu ile karşı karşıya kalmamak için VPN uygulamasını yükleyin. Ardından bu uygulamayı aktif duruma getirmeyi unutmayın. Google Play Store giriş yaptıktan sonra PUBG Mobile yazarak hemen indirme işlemine başlayabilirsiniz. Oyun yüklendikten sonra keyifle oynamaya başlayabilmeniz mümkün. dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan oyun, yeni güncellemeler sayesinde daha fazla ilgi çekmeye başladı.

Bir önceki yazımız olan Thimbleweed Park Epic Games Üzerinde Ücretsiz ! başlıklı makalemizde acemioyuncu, Oyun Haberleri ve Oyun İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.