PUBG, Bütün Oyunculara Hediye Dağıtacak mı?

tarafından
211
PUBG, Bütün Oyunculara Hediye Dağıtacak mı?

PUBG, Bütün Oyunculara Hediye Dağıtacak mı?

Battle Royale türünün yaratıcısı olarak kabul gören ve milyonların üzerinde aktif oyuncusu bulunan Playerunknown’s Battlegrounds, oyunculara birbirinden farklı hediyeler dağıtacak.

PUBG Yapımcıları Video Paylaştı

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan Playerunknown’s Battlegrounds, çıkışının 2. yılı nedeni ile büyün oyunculara oyun içerisinde kullanılmak üzere şapka hediye veriyor.

PUBG, Bütün Oyunculara Hediye Dağıtacak mı

Geçen hafta çıkışının 2. yılını dolduran oyun, kullanıcıları için özel olarak kutlama videosu da çıkardı. Bu videoda oyunun yapımcıları kullanıcılara şu mesajı verdi;

‘’23 Mart tarihinde PUBG, 2. yılını doldurmanın heyecanını yaşıyor ve bu 2 sene bizler için mükemmel bir tecrübe oldu. Battle Royale türünün hayatımızın içerisine girmesi ile beraber oyun dünyasında yepyeni bir farklılık ortaya çıkardık. Oyunun beta, alfa, erken, erişim dönemlerinde, sistemi kullanıcılar ile beraber öğrendik ve bu konuda bazı gelişmeler yapıldı. Ufak bir geliştirici ekibi tarafından hazırlanan oyun, dünyanın her tarafında en fazla oynanan oyun olma özelliğini taşıyor.

2018 yılında yaptığımız her şeyden mutluyuz ve sizlerin bize göstermiş olduğu destek sayesinde bunu başardık. Bu konuda sizlere teşekkürlerimizi sunmak açısından bu özel yıldönümü eşyasını herkese hediye ediyoruz.’’

Konsol oyuncuları bu hediyeyi almak için 09 Nisan- 07 Mayıs arasında oyun giriş yapmaları yeterli olacak. Bilgisayar oyuncularının da 27 Mart- 24 Nisan arasında oyuna giriş yaprak mağazadan hediyeyi alabilirler.

Bir önceki yazımız olan PUBG Mobile İstanbul Partisi için Kısa Bir Zaman Kaldı başlıklı makalemizde PUBG Mobile, PUBG Mobile İstanbul Partisi ve PUBG Mobile Türkiye etkinlikleri hakkında bilgiler verilmektedir.