PUBG, 4 Haziran Tarihinde İndirime Giriyor

tarafından
87
PUBG, 4 Haziran Tarihinde İndirime Giriyor

Battle Royale kavramını popülerleştiren oyun olarak nitelendirebileceğimiz PUBG, 4 Haziran ile 8 Haziran tarihleri arasında indirime giriyor. Bu tarihler arasında oyunu ücretsiz olarak indirip deneyebilecek iken, bir de oyunu yüzde 50 indirim ile satın alabileceksiniz.

PUBG, çıkışı ile birlikte hala popülerliğini koruyor. Yıllardır Battle Royale oyunlarının başını çeken yapım, yalnızca kendi türünü değil, tüm oyun sektörünü domine etmeyi başardı. Bunun üzerine oyunun mobil versiyonu yayınlanmış ve ücretsiz bir şekilde erişilebilir durumda hala oynanıyor. Oyunun orijinal ve bilgisayar sürümünde ise oyun ücretli olarak Steam platformunda yer almaya devam etmekte.

PUBG, resmi Twitter hesabında indirim tarihini ve miktarını paylaştı. Paylaşılanlara göre PUBG, 4 Haziran tarihinde indirime giriyor. Oyun şu anda 87 TL fiyat etiketi ile satın alınabilir iken, indirim ile birlikte 43,5 TL karşılığında alınabilir olacak. Ayrıca 4 – 8 Haziran tarihleri arasında oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz.

Oyun hakkında pek bilgi sahibi olmayanlar için PUBG’nin Steam sayfasında bulunan açıklama alanı şu şekilde;

“PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah, ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verir.UNREAL 4 oyun motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometrekarelik bir harita içerisinde oynanmaktadır” 

Oyunun Steam sayfasına ise buradan erişebilir, 4 – 8 Haziran tarihleri arasında indirimli bir şekilde oyunu satın alabilirsiniz.

Peki sen Battle Royale oyun türünün babası konumunda bulunan PUBG hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Borderlands: The Handsome Collection Ücretsiz Oldu başlıklı makalemizde bedava borderlands, borderlands collection indirim ve borderlands epic games hakkında bilgiler verilmektedir.