PUBG 11.2 Güncellemesi Yayınlandı

pubg 11.2 güncellemesi

PUBG 11.2 güncellemesi PC’ye geldi, bu büyük bir güncelleme oldu. Tüm alışılagelmiş ince ayarların ve hata düzeltmelerinin yanı sıra, yeni Survivor Pass, arabalı atışlar için zayıflatıcılar ve Erangel köprüleri için bazı yeniden tasarım çalışmalarımız var.

PUBG Studio, bir pijama partisi etrafında PUBG’nin yeni Survival Pass temasını oluşturdu; bu, çoğumuzun geçen yılı pijamalarımızda geçirdiği düşünüldüğünde garip bir şekilde geliyor. Maçlarda XP kazanarak veya görevleri tamamlayarak 50’den fazla seviye aşaması almak için 30 ödülünüz var. Kozmetik ürünler arasında silahlarınız için pijama temalı görünümler (AUG gibi) ve kendiniz için kıyafetler bulunur. Survivor Pass: Pijama Partisi bugün başlıyor ve 9 Haziran’da sona eriyor.

PUBG‘nin sinir bozucu araba taktiği de zayıfladı. Araç içi silah geri tepmesi %10 artırıldı, ancak bu yan silahlar için geçerli değil. Döngünün dışına çıktıysanız, araçlardaki yolcu dengesi önceki bir güncellemede güçlendirildi. Arabalarda oyuncularla mücadele etmek zorlaştı, aynı zamanda kendilerine vurmaları zor olurken geri tepmeden size ateş edebilirler.

PUBG 11.2 Güncellemesi Tanıtımı

PUBG ekibi, Erangel’in bazı köprülerini düşmanlarla birlikte daha dengeli bir yer haline getirmek için elden geçirdi. Geliştirici bazılarını genişletti, diğerleri ise araçların hareket ettiğini gördü.

PUBG Studio, “Bu küçük yeniden çalışma, köprülere yapısal değişiklikler getiriyor ve sudan gelenler de dahil olmak üzere saldırıları önlemeye yardımcı olmak için alttaki podyumların yanı sıra yeni savunulabilir konumların eklenmesini içeriyor” diyor. “Bu podyumlar aynı zamanda bu sinir bozucu köprü kampçılarına saldırı düzenlemek için yeni bir saldırı yolu olarak ikiye katlanıyor.”

PUBG 11.2 yama notlarının tamamını görmek isterseniz bu bağlantıda bulabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası