PS5 oyun oynama süresini bulma

tarafından
11
PS5 oyun oynama süresini bulma

En çok istenen özelliklerden biri PS4 üzerinde oyunların her birinin oyun saatimiz görme özelliği PS5 lansmanında verildi. Yalnızca PS5 oyunlarının oyun süresini değil, aynı zamanda hesabınızda olduğu sürece PS4’ünüzde oynadığınız oyunların tarihi ve oyun sürelerini de görebileceksiniz. PS5 oyun oynama süresini bulma nispeten kolaydır, ancak PS5 için yeni bir özellik olduğu düşünüldüğünde, PS5’te oyun oynama süresini bulmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir adım adım kılavuz hazırladık.

  1. PSN hesabınıza giriş yapın
  2. Ana merkez ekranında, avatarınıza tıklayarak Profilinize gitmek isteyeceksiniz. Buna ekranın üstünden veya altından erişebilirsiniz.
  3. Bu daha sonra bir menü getirecek ve Profili tekrar seçmek isteyeceksiniz.
  4. Oyunlar’a gitmek için sağa kaydırın

Burada oynadığınız tüm oyunların bir listesini, oyun süreniz de dahil olmak üzere, onlar hakkında çeşitli ayrıntılarla bulacaksınız. Daha sonra, oynadığınız tüm oyunlar hakkında bilgi edinmek için aşağı kaydırabilirsiniz. Oyun süresinin yanı sıra, belirli bir oyunu en son ne zaman oynadığınızı ve kupa ilerlemenizi de görüntüleyebilirsiniz. Daha eski PS4 oyunlarının izlendiği göz önüne alındığında, Sony’nin oyun sürenizi PS5’ten çok önce izlediği açıktır.

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed Valhalla Kılavuzu | Yerleşim yerini yükseltme başlıklı makalemizde Assassin's Creed Valhalla hakkında bilgiler verilmektedir.