PS5 oyun oynama süresini bulma

playstation 5

En çok istenen özelliklerden biri PS4 üzerinde oyunların her birinin oyun saatimiz görme özelliği PS5 lansmanında verildi. Yalnızca PS5 oyunlarının oyun süresini değil, aynı zamanda hesabınızda olduğu sürece PS4’ünüzde oynadığınız oyunların tarihi ve oyun sürelerini de görebileceksiniz. PS5 oyun oynama süresini bulma nispeten kolaydır, ancak PS5 için yeni bir özellik olduğu düşünüldüğünde, PS5’te oyun oynama süresini bulmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir adım adım kılavuz hazırladık.

Bu yazımızı da inceleyin !
  1. PSN hesabınıza giriş yapın
  2. Ana merkez ekranında, avatarınıza tıklayarak Profilinize gitmek isteyeceksiniz. Buna ekranın üstünden veya altından erişebilirsiniz.
  3. Bu daha sonra bir menü getirecek ve Profili tekrar seçmek isteyeceksiniz.
  4. Oyunlar’a gitmek için sağa kaydırın

Burada oynadığınız tüm oyunların bir listesini, oyun süreniz de dahil olmak üzere, onlar hakkında çeşitli ayrıntılarla bulacaksınız. Daha sonra, oynadığınız tüm oyunlar hakkında bilgi edinmek için aşağı kaydırabilirsiniz. Oyun süresinin yanı sıra, belirli bir oyunu en son ne zaman oynadığınızı ve kupa ilerlemenizi de görüntüleyebilirsiniz. Daha eski PS4 oyunlarının izlendiği göz önüne alındığında, Sony’nin oyun sürenizi PS5’ten çok önce izlediği açıktır.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası