Project Cars 3 Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

tarafından
47

Project Cars 3 Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Project Cars 3 reyinu için geri sayım başladı. Beğenilen yarış simülasyonlarından biri olan Project Cars’ın 3. reyinu geliyor.

Araba ve yarış tutkunlarının beğendiği reyinlardan biri haline gelen Prject Cars reyinu acelesi 3. reyinuyla karşımıza çıkıyor. Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve BANDAI NAMCO tarafından yayınlab-nacak reyinun çıkış tarihi bugün netlik kazandı. BANDAI NAMCO’nun fotoğrafı Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşıma göre reyin 28 Ağustos 2020 tarihinde PC, PlayStatiob 4 ve Xbox One için satışa sunulacak.

Serinin şu anda piyasada bulunan son reyinu Project Cars 2 2017 senesinde piyasaya sürülmüştü. O tarihten itibaren büyük alkış kazanan ve oldukça fazla reyincu rakamına erişen reyin pozitif tenkitler almıştı. Serinin 3. reyinuyla gelen bu pozitif yorumları bir adım daha öteye taşımak isteyen geliştiriciler, yeni reyin ile alakalı bir de tanıtım yazısı yayınladı. Yazıda, Project Cars 3 reyinunun reyincular için tertemiz ve coşku verici bir mevzuyla geleceği söylendi. Ayrıca reyinun, reyincuları yarışların canlı ve cümbüşlü dünyasına sürükleyecek bir biçimde geliştirildiği aktarıldı.

Yeni reyinla alakalı bazı ayrıntılarda tanıtım yazısında yer aldı. 200’den fazla elit marka arabaların bulunacağı reyinda, 140’tan fazla rota yarışmak üzere reyinculara sunulacak. Ayrıca reyinda dört mevsim yarış alternatifi sunulacak. Reyin içindeki kredi sistemiyle araba alabileceğiniz gibi aynı krediler ile vasıta parçaları alıp taşıtınızın performansını da çoğaldırmanız muhtemel olacak.

Reyin ayrıca PC kullanıcıları bir de VR dayanağı sunarak yarış simülasyonu tecrübesini bir kademe daha yukarıya taşımayı kastediyor.

Bir önceki yazımız olan Crash Bandicoot 4 PC Versiyonu Da Gelebilir! başlıklı makalemizde Crash Bandicoot ve Crash Bandicoot 4 hakkında bilgiler verilmektedir.