Project Cars 3 DLC’si Çıktı

Project Cars 3

Project Cars 3, şu anda mevcut olan Electric Pack adlı bir sonraki DLC paketi için bir fragman yayınladı. İçerik, çeşitli araçlar, etkinlikler, kozmetikler ve daha fazlasının yanı sıra oyuna yeni bir yol getiriyor.

Slightly Mad Studios’un popüler gerçekçi yarış simülatörü, Gran Turismo ve Forza gibi ağır isabetçilerin yanında, oradaki en fotogerçekçi yarış oyunlarından biri olarak biliniyor. Project Cars 4 şimdiye kadarki en gerçekçi simülasyon olmayı hedeflediğinden, Project Cars’ın geliştiricileri bu grafik sadakatini daha da ileriye taşıyor gibi görünüyor.

Yayıncı Bandai Namco’nun YouTube kanalında yayınlanan bir dakikalık fragman, Project Cars 3’e giden birçok yeni içeriği ortaya koyuyor. Oyuncular, daha fazla araştırmanın ardından Zandvoort Pisti olan yepyeni bir pistte yarışabilecekler, ancak treylerin ana odak noktası dört yeni fütüristik görünümlü spor ve yarış arabası olacak. Electric Pack DLC’nin, dört arabanın tümü tamamen elektrikli araçlardır ve hepsi farklı üreticilere aittir. Elektrikli arabalar, 2020 Porsche Taycan Turbo S, 2020 Volkswagen ID.R, 2020 Audi AI: RACE konsept otomobil ve saatte 217 mil hızla öne çıkan 2019 Nio EP9.

Project Cars 3 DLC Fragmanı

Yeni pist ve araçlara ek olarak, son DLC’de 16 temalı kariyer etkinliği, yeni kaplamalar, çıkartmalar, jantlar ve lastiklerin yanı sıra ek bir karakter ve birkaç başka kozmetik yer alıyor. Oyunun sadece geçen yıl çıktığını düşünürsek, hayranların doğrudan ilgili herhangi bir haber görmesi biraz zaman alabilir. Ancak, Slightly Mad Studios kısa süre önce franchise için yeni bir oyun yayınladı. Project Cars GO, oyunculara franchise’ın konsol muadilleriyle eşleşecek AAA görseller ve ses tasarımı sağlamak için tasarlanmış, Mart ayı sonunda piyasaya sürülen bir mobil oyundur.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası