Pokemon Go Yapımcıları Yeni Transformers Oyununu Duyurdu

Transformers Heavy Metal

Pokemon Go’nun geliştirme stüdyosu Niantic, Transformers serisini içeren yeni bir artırılmış gerçeklik oyununu duyurdu. Transformers: Heavy Metal, bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan Niantic, Hasbro ve TOMY Company arasındaki yeni bir işbirliğidir. Transformers: Heavy Metal oyuncuları, Autobot’larla müttefik bir grup insan olan Guardian Network’ün üyeleri olacak. Oyunda oyuncular, kaynakları bulmak ve sıra tabanlı savaşlarda Decepticon’larla savaşmak için gizli bölgeleri ortaya çıkaracaklar. Seattle oyun stüdyosu Very Very Spaceship, Niantic’in Lightship platformunu kullanarak oyunun gelişimine öncülük ediyor. Transformers: Heavy Metal belirli pazarlarda bir lansmana sahip olacak ve bu yıl dünya çapında bir sunum yapacak.

Kaynak toplama ve düşmanlara karşı savaşma kavramı Niantic için çok yıpranmış bir oyun modeli gibi görünse de, Pokemon Go ve Transformers: Heavy Metal arasında birkaç dikkate değer fark var. Birincisi, halkla ilişkiler, savaşların gerçek zamanlı savaşlar yerine sıra tabanlı olacağını özellikle belirtiyor. Ek olarak, oyuncular savaşlara kendi başlarına veya çok oyunculu modda katılmayı seçebilirler.

Transformers: Heavy Metal’in bir ekran görüntüsü , Bumblebee’nin Pokemon Go benzeri bir spor salonuna benzeyen merkez benzeri bir alan üzerinde Starscream dahil olmak üzere bir dizi Decepticon’a karşı mücadele ettiğini gösteriyor. Ayrı bir ekran görüntüsü, Bumblebee’nin bir Decepticon patronuyla savaştığını gösteriyor. Her iki ekran görüntüsünü de aşağıdan kontrol edebilirsiniz:

Transformers Heavy Metal

Transformers: Heavy Metal, Niantic’in tanınmış serileri artırılmış gerçekliğe entegre etmeye devam ediyor. Ek olarak Pokemon Go ve Harry Potter: Sihirbazlar Unite oyunlar, Niantic de vardır Settlers Catan Nintendo Pikmin özelliğine sahip yeni işbirliği ile birlikte gelişiminde oyun tabanlı. Nintendo ile ek işbirlikleri de geliştirme aşamasındadır. Niantic ayrıca, bu yılın başlarında piyasaya sürülen eşzamanlı AR tabanlı çok oyunculu oyunları gösteren bir “pilot sürüm” ile AR teknolojisini sürekli olarak yükseltiyor. Niantic ayrıca, Pokemon Go oyuncularını oyunları için çeşitli ilgi çekici noktaları taramak için kullanarak istikrarlı bir şekilde bir 3D harita veritabanı oluşturmak için çalışıyor.

Transformers: Heavy Metal, yakın gelecekte belirli pazarlarda bir lansmana sahip olacak. Bu yıl içinde daha geniş bir sürüm bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası