Reklam

Reklam

PlayStation

PlayStation Gamescom 2022’ye Katılmıyor

PlayStation’ın bu Yaz Gamescom 2022 etkinliğinde büyük bir çıkış yapmasını umut eden hayranlar, etkinlikten çekildiklerini duyunca üzülecekler.

Alman yayını Games Wirtschaft’a yapılan açıklamada PlayStation’ın Gamescom 2022’ye katılmayacağını doğruladığı bildirildi. Bu büyük bir hayal kırıklığı olsa da Nintendo, Activision Blizzard ve Take-Two Interactive’de etkinliğe katılmayacak.

Gamecom için son birkaç yıl tamamen dijitalken, bu yıl vitrinin bir kez daha şahsen canlı bir sahnede ev sahipliği yapması için geri dönüş oldu. Bazı önemli yayıncıların eksik olması talihsiz bir durum, ancak COVID-19 salgını ve diğer gerçek dünya sorunları göz önüne alındığında, bazı şirketlerin neden hala bu büyük oyun etkinliklerinden vazgeçtiği anlaşılabilir.

Yine de, gösteri dedikleri gibi devam etmeli ve umarım önümüzdeki haftalarda organizatörlerden gösteri sırasında tam olarak kimi görmeyi bekleyebileceğimiz konusunda daha fazla şey duyarız.

Gamescom 2022, 24 Ağustos’ta gerçekleşecek ve 28 Ağustos’a kadar sürecek.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası